Vonná esence do aromalamp a difuzérů - Levandule

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
204 Kč
Kód: DH-VEA-LE
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Jemná vůně této aromatické emulze příjemně provoní vaše obydlí. Je zamezeno podráždění dýchacích cest, a to díky použití 100% přírodních ingrediencí. Jedná se o vonnou esenci, která se nemusí dále ředit.

Levandule
Tato silně aromatická bylinka je oblíbená nejen pro své vynikající účinky na tělo ale i mysl a duši. Její příjemně omamná vůně navozuje pocit klidu a vyrovnanosti, harmonizuje a stabilizuje při emočních vypětích. Její využití je všestranné, a to především v lékařství a kosmetice. Působí blahodárně při koupelích, masážích či inhalaci. Její aromaterapeutické účinky jsou nesporné: regenerační, hojivé, antiseptické - dezinfekce ovzduší. Má hojivé účinky při poranění kůže - spáleniny, štípnutí  hmyzem. Při namáhání svalů uleví od jejich bolesti. Zmírňuje migrény, revmatické a menstruační bolesti. Zabraňuje tvorbě vrásek a zrychluje obnovování kožních buněk. Snižuje krevní tlak. Ovšem při těhotenství pozor na levandulové masáže a horké koupele, naopak při konci těhotenství přispívá levandule k uvolnění a navození kontrakcí.

Složení
Macerát z bylinek, H2O destilovaná, extrakt z bylinek, 100% přírodní konzervant

Objem 
500 ml

Výrobce
Výrobcem je paní Daniela Horáková - Zdraví bez chemie. Její výrobky jsou na bázi čistě přírodních ingrediencí. Jsou hypoalergenní a tudíž vhodné i pro miminka, alergiky, atopiky. Výrobky jsou bez chemických přísad, barviv, konzervantů, bělidel, rozpouštědel, parabenů, fosfátů, SLS, aromat a syntetických derivátů.

Facebook komentáře

Štítky