Vltavín MEGA 06 - 13,3 g  - 1
Vltavín MEGA 06 - 13,3 g  - 2
Vltavín MEGA 06 - 13,3 g  - 3
Vltavín MEGA 06 - 13,3 g - 1/3Vltavín MEGA 06 - 13,3 g - 2/3Vltavín MEGA 06 - 13,3 g - 3/3

Vltavín MEGA 06 - 13,3 g

Kód: KL-VL-06
Velký vltavín, vážící 13,3 g, pochází z jihočeské lokality - Dobrkovská Lhotka.
Poslední kusy na skladě!
2.660 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Vltavín MEGA 06 - 13,3 g

Vltavín - záhadná vesmírná hmota
Vltavíny (někdy také moldavity) upoutaly svou krásou a svými vlastnostmi již naše pravěké předky, kteří je využívali i pro výrobu ostrých nástrojů (svědčí o tom nálezy z Moravy a Rakouska z mladší doby kamenné). Do širšího povědomí veřejnosti se vltavíny dostaly v roce 1788 díky profesoru Josefu Mayerovi, který nalezl vltavíny poblíž města Týn nad Vltavou. Byl to profesor Mayer, kdo vyslovil první hypotézu o jejich možném původu. Označil je za druh sopečného skla. Po jeho objevu následovala celá řada hypotéz o možném původu těchto zvláštních kamenů, každá však byla úspěšně vyvrácena. "Materiál", z nichž je vltavín složen, se totiž nepodobá žádné ze známých hornin a minerálů zde na zemi. Vlastnosti tohoto materiálu jsou rovněž velmi odlišné od všech zde na zemi (nemá žádnou krystalickou mřížku, neobsahuje téměř žádnou vodu, není rozpustný v kyselinách, atd.), proto se převážná část vědců přiklání k mimozemskému původu těchto krásných kamenů. Další zajímavostí je, že se vltavíny nacházejí výhradně na území České republiky, převážně na jihočeských lokalitách.

Tento nádherný velký vltavín pochází z jihočeské lokality - Dobrkovská Lhotka. Skladem je tento jeden kousek, který vidíte na fotografiích z několika stran.

Rozměry
44 x 28 x 8 mm

Hmotnost
13,3 g

Vltavín – vesmírné zrcadlo
Tento "kámen" má zcela unikátní schopnost stahovat a předávat informace z Vesmíru, a to právě takového druhu a v takové míře, která je pro člověka, jež s kamenem komunikuje, potřebná a přínosná. Vltavín je v podstatě jakýmsi vesmírným zrcadlem. Neustále stahuje informace ze všech dimenzí vesmíru směrem k člověku a to právě takové, které odpovídají úrovni jeho vědomí. Pokud se tedy vědomí člověka pohybuje na úrovni 3D, jsou mu předávány informace odpovídající této dimenzi, přitom však lze pocítit, že informace z dalších dimenzí v tu chvíli jakoby "visí v prostoru" - jsou připraveny k objevení. A to je výzva. Tento kámen přímo vyzývá k duchovnímu růstu a postupně a nenápadně vás na něj připravuje. Pokud se vědomí člověka rozšíří (díky jeho duchovní práci na sobě samém - například ve formě pravidelných meditací), pak mu budou lehce dostupné informace a kódy z dalších dimenzí. V podstatě lze říci, že pokud nosíte vltavín, jsou k vám neustále stahovány všechny vesmírné informace potřebné pro váš život tady a teď, přičemž zároveň je načrtnuta perspektiva dalšího růstu. Díky tomu můžete mnohé nejasné věci rychle pochopit, nalézt různé klíče řešení problematických situací. Je to, jako byste byli v neustálém kontaktu se svým Vyšším Já. Obzvláště přínosné je sledovat tento kámen proti slunečnímu světlu. Při rozšířeném vědomí lze vnitřním zrakem vidět mihotání informací ve struktuře kamene. Je to fascinující jev, který sám o sobě zcela unikátním způsobem rozšiřuje vědomí pozorovatele. Doporučujeme zkusit si to!

Realizace Božského plánu
Každá bytost, pobývající zde ve hmotném světě, byla zkonstruována na základě předchozího Božského dokonalého plánu. Tento plán je "zapsán" jak Nahoře - tak Dole. Jinými slovy "zápis" o tomto plánu je přítomen ve všech dimenzích, tedy i v té, ve které se momentálně nachází duše člověka. A protože je duše člověka nehmotnou částí z duchovního světa, má možnost "číst" vše, co bylo zapsáno. K tomu je potřeba jediné - dostatečně vysoká úroveň vědomí osobnosti a úroveň napojení na duchovní podstatu - duši. Duše byla s tímto plánem před svým příchodem na svět obeznámena a souhlasila s ním. Poté co vešla v tělo, vstoupila na scénu Osobnost, disponující určitým stupněm vědomí. Tato Osobnost počala tento plán realizovat, avšak vlivem dominujícího, na materiální věci zaměřeného prostředí, se více či méně od svého původního plánu odchýlila. Ve víru tohoto světa tak nějak pozapomněla na původní plán, který však podvědomě stále hledala, což způsobovalo její neklid a neustálou nespokojenost. Teprve poté, co se člověk zcela ztratil v labyrintu svých přání, tužeb a egoistických myšlenek, a pochopil, že dokonce ani blahobyt neznamená štěstí, začal si klást ty správné otázky: "Kde jsem se ztratil? Jaká je ta pravá cesta? Jaké je mé poslání? Proč jsem vlastně tady? Co je pravé? Co má vlastně smysl? A právě v tuto chvíli se jeho vědomí obrátilo tím správným směrem. Udělalo čelem vzad od pozemských iluzí a obrátilo se do hlubin svého nitra, kde tušilo odpovědi. A skutečně. Odpovědi se vždycky vyjevují těm, kdo se správně ptají a upřímně hledají. Jaký je ten původní božský plán, který mám naplnit?  

Pravda je dostupná všem
A právě v takovou dobu je velmi dobré mít při ruce zkušeného průvodce, jímž vltavín skutečně je. Na tyto otázky se patří znát odpovědi, a než se pročítat nesčetným množstvím více či méně odborných knih nebo se spoléhat na věštce či duchovní učitele, u kterých nelze vědět předem, pod jakým skutečným záměrem konají, je lepší dobrat se k Pravdě úplně sám. Vždyť kdo jiný by měl znát odpovědi na otázky týkajících se vás samotných? Kdo jiný než vy! Odpovědi jsou vždy v nás už dávno uloženy - naše duše je zná. Všechny informace o božském (vesmírném) plánu máme uloženy v sobě. Přístup k nim nám není zapovězen (nikdy nebyl). Záleží jen na tom, kterým směrem se ubírají naše myšlenky, kam směřuje naše pozornost a na jaké úrovni je naše vědomí. 

Vltavín jako pracovní kámen
Vltavín není čarovným kamenem, který vám odpovídá (to ostatně žádný kámen neumí). Vltavín zjemňuje vnímání, harmonizuje tok energií v čakrách a otevírá vás zcela příjmu "sdělení" z vyšších dimenzí. Především lze jeho působení cítit v čakře srdeční a čakře korunní. Kámen neodpovídá, to vy jste tím, kdo informace čte a čtete právě to, na co jste se ptali. Vltavín je schopen zrcadlit úplně vše ve vesmíru, to vy jste těmi, kdo vybírají, co bude čteno. Tím pádem se vám mohou vyjevit informace (obrazy, úryvky slov, zvuky apod.) z minulosti, současnosti i budoucnosti. 

Vltavín a léčení
Vltavín není léčivým kamenem, je informátorem, nebo lépe - zprostředkovatelem informací. Každá potíž, každá nemoc má svůj důvod a účel. Vltavín vám pomůže odhalit "o čem to je". Co je důvodem a proč to vzniklo, i co musíte udělat, aby se problém vyřešil. 

Čištění a nabíjení
Vltavín není klasickým kamenem - spíše vesmírnou hmotou, proto pro něj neplatí žádné známé postupy. Pokud jej vlastníte, musíte sami nejlépe vědět, jakým způsobem s ním zacházet.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Amulet Keltský pentagram - Bílá Hvězda Amulet Keltský pentagram - Bílá Hvězda Kód: MYST-PR4
Bílá Hvězda nás učí, jak vyvážit své síly a vnitřní i vnější energie,…
499 Kč
Náhrdelník hematit MAG, krychle, na gumičce Náhrdelník hematit MAG, krychle, na gumičce Kód: ARCHIV-SVK-nahr-hem-krych
Hematit je kamenem odolnosti a síly. Je ideálním společníkem pro těžké časy.…
152 Kč
Xaman - virgule L velké, nerez Xaman - virgule L velké, nerez Kód: XA-J-N02
Velké virgule z nerezové oceli ve tvaru "L" jsou vhodné jak pro začátečníky, tak…
278 Kč
Tarot - encyklopedie tarotu, Bohumil Vurm Tarot - encyklopedie tarotu, Bohumil Vurm Kód: PEM-0136380
Encyklopedie tarotu přehledně popisuje karetní systém tarot, jeho strukturu a…
380 Kč