Virgule - Skladem

Za hranicemi vnímání našich smyslů a možnostmi přístrojů jsou jiné světy, o kterých nemáme ani tušení. Albert Einstein.

XAMAN je značka originálních profesionálních českých virgulí nejvyšší kvality a funkčnosti. Virgule jsou jednou z tradičních poznávacích metod dávné zkušenosti lidstva. Tyto mechanické pomůcky ukazují reakci lidského těla na změny okolního prostředí nebo diskontinuity prostoru samy svým pohybem detekují.


Virgule XAMAN navrhuje, vyrábí a prodává zkušený tým. Ing. Jan Halama, strojní inženýr, v sobě spojuje dokonalou znalost materiálů a technických výrobních postupů se vzděláním v přírodní medicíně, které získal mj. u MUDr. Josefa Jonáše. Mgr. Vladimír Halama vystudoval geologii a geofyziku, ale také psychoterapii, astrologii a kunsthistorii. Ondřej Halama je žákem našeho nejlepšího odborníka v oblasti biopole, psychotronika, vynálezce a léčitele Ing. Milana Heina.

Proč XAMAN? Xaman-Ek je mayský bůh směru, vedení, navigace, patron cestovatelů. Jestliže se potřebujete zorientovat, něco vyhledat nebo odpovědět na otázku a chcete využít mimosmyslového vnímání, zkuste virgule XAMAN. Bájný pomocník Xaman-Ek bude s vámi. :-)

Více informací o proutkaření najdete zde.

Podívejte se také na kyvadla a křišťálové koule v naší nabídce.