Virgule " L " velká, mosaz

Virgule " L " velká, mosaz

Kód: KOPA-L-velká-mosaz
Jednoduché, avšak zcela precizní a přesné virgule - el - dráty, jsou spolehlivou pomůckou pro každého psychotronika. Tyto virgule vyrobil uznávaný český psychotronik Pavel Kobza.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
393 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Virgule " L " velká, mosaz
Velké mosazné virgule - zvané taktéž "EL - dráty" patří mezi nejkvalitnější virgule na trhu. Tyto virgule pochází z dílny uznávaného českého psychotronika a odborníka na kyvadla a virgule, pana Pavla Kobzy. Jedinečnost těchto eL - drátů spočívá především v dokonalém - zcela precizním provedení, které zajišťuje naprostou přesnost detekce. Virgule jsou vyrobeny z kvalitní leštěné mosazi.
 
Virgule a intuice
Virgule je, stejně jako kyvadlo, prodlouženou ručičkou Vaší intuice, práce s virgulí je velmi podobná práci s kyvadlem. Vy se ptáte a virgule Vám prostřednictvím mechanického pohybu naznačuje odpověď. Můžete ji použít naprosto libovolně - můžete určovat vhodnost potravin, hledat předměty, GPZ zóny, podzemní vodu, ale i ptát se na jakékoliv otázky. Hlavním faktorem, na kterém záleží úspěch vašeho snažení, je vaše "souznění" s virgulí. Toto souznění se vyvíjí postupně, v přímé závislosti na míře Vašeho úsilí. 
 
Použití virgulí
Použití virgulí "typu L" je jednoduché. Zde uvádíme nejčastější způsob držení tohoto typu virgule. Pokud s virgulemi nemáte zkušenosti, vyzkoušejte tento způsob a časem si můžete vyvinout svůj osobitý styl (například můžete používat pouze jeden z drátů). Nic není striktně dáno. 
 
Uvolněte se a uchopte oba "dráty" do svých rukou - za rukojeti. Vybroušené špice konce rukojetí budou mířit kolmo k zemi, konce virgulí rovnoběžně se zemským povrchem (vodorovně). Nalezněte polohu "0". To je výchozí pozice. Ze začátku musíte zjistit, jak Vám virgule ukazují "ano" a "ne" nebo odpověď neutrální. Ptejte se na jednoduché věci, trénujte. Postupem času se Vaše "komunikace" zlepší a začnete sami přicházet na nové způsoby využití.
 
Podrobnější popis použití těchto virgulí a podrobné info o proutkaření vůbec naleznete v článku našeho slovníku, pod heslem Proutkaření.
 
Materiál
mosaz
 
Délka x šířka
34 x 12 cm
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky