Víla noci, fantasy soška  - 1
Víla noci, fantasy soška  - 2
Víla noci, fantasy soška - 1/2Víla noci, fantasy soška - 2/2

Víla noci, fantasy soška

Kód: PUCK-FYP115
Nádherná soška víly s měsícem a hvězdou bude úžasným dárkem pro každou zasněnou povahu, jemnou duši či milovnici věcí kouzelných a tajemných.
Poslední kusy na skladě!
629 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Víla noci, fantasy soška

Nádherná soška víly s měsícem a hvězdou bude úžasným dárkem pro každou zasněnou povahu, jemnou duši či milovnici věcí kouzelných a tajemných.

Víly jsou magičtí tvorové typu podobného lidem, nejčastěji ženského pohlaví.Jejich přirozeným životním prostředím je les, případně pastviny, louky a okolí vodních toků v blízkosti lesů. Víly jsou obecně vzhledu velmi přitažlivého, milují tanec, zpěv a vytváření drobných uměleckých objektů citlivými zásahy do přírodních procesů. Povahově bývají impulzívní a rozmarné, usměvavé a také ukvapené, typickým charakterovým rysem je lehkost a rozpustilost. Lidem víly obecně neškodí, jen příležitostně využívají jejich slabostí, aby je poškádlily. Jejich oblečení se dělí podle jejich výskytu:

  • Lesní - dlouhé, nejčastěji světlé, obyčejné šaty
  • Vodní - krátké, modré, azurové, nebo zelené uplé šaty, většinou zajímavé střihem
  • Živlové - šaty barvy svého živlu, jakýkoliv střih

Víla je vyrobena z odolné pryskyřice - polyresinu, je ručně malovaná. Hvězda visí na silonu a je vyrobena z průhledného plastu. Vílu dodáváme včetně dárkové krabice (viz foto).

Výška x šířka x délka
23 x 15 x 18 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky