Víčko KARO - CHEOPS, bio plast, 10 kusů  - 1
Víčko KARO - CHEOPS, bio plast, 10 kusů  - 2
Víčko KARO - CHEOPS, bio plast, 10 kusů - 1/2Víčko KARO - CHEOPS, bio plast, 10 kusů - 2/2

Víčko KARO - CHEOPS, bio plast, 10 kusů

Kód: TAR-9130N
Víčko na misky Karo je vyrobeno z termo bioplastu, který je zdravotně zcela nezávadný i odolný, vhodný pro uchovávání potravin.
Poslední kusy na skladě!
68 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Víčko KARO - CHEOPS, bio plast, 10 kusů

Bioplast - stabilní materiál z obnovitelných zdrojů
Bioplast je plastická hmota vyrobená z rostlinné biomasy (brambory, kukuřice, obilniny, sója, řepa, konopí, tabák). Bioplast je znám už od 60. let 20. století, kdy se z rostlinné celulózy začal vyrábět celofán. Od klasických syntetických plastů (vyrobených z ropy) je bioplast k nerozeznání, dosahuje stejných vlastností je odolný, tvrdý, pružný a ohebný. S rozvojem nových fermentačních procesů vznikl stabilní a tvarovatelný materiál – termoplast, který vzniká polymerací ethenu. Materiál připravený z přírodního škrobu může být formován do téměř jakéhokoliv tvaru.

V čem tkví výhody bioplastu?
Bioplast neobsahuje žádné uvolňující se zdraví škodlivé látky, a to nejen při kontaktu s potravinami, ale ani při spalování. Bioplast je biologicky rozložitelný, prodyšný, voděodolný, odolný proti tlaku a teplu až do 40 °C. Výrobky z bioplastu jsou chuťově neutrální a zdravotně nezávadné, proto jsou ideální pro uchovávání potravin v lednicích a mrazničkách. Bioplast je díky absenci alergenu profilinu vhodný i pro těhotné a kojící ženy, děti, pro astmatiky a alergiky. Navíc, všechny základní suroviny pochází z obnovitelných zdrojů.

Materiál
bioplast

Rozměry
16 x 16 cm

Uvedená cena je za celé balení, to je 10 kusů víček.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky