Velká soška anděla pro osobní rozvoj a vzrůst

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
1.104 Kč
Kód: HT-AS8387
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Božská jiskra
V okamžiku našeho příchodu na Zem nám byla dána do vínku Božská jiskra, nebeský dárek, vklad do našeho jedinečného života. Tato jiskra nás naplňuje nadějí a vírou, že život na Zemi má svůj smysl, i když to tak mnohdy nevypadá. Každá událost, i ta na první pohled negativní, má svůj smysl a důvod, proč vznikla. Naším úkolem na tomto světě však není jen přežívat, vnitřně to víme...

Naše životní poslání - jak ho objevit?
Každý člověk přišel na svět s jasnou myšlenkou, čeho chce dosáhnout, v čem se chce zlepšit, co chce změnit. Vlivem socializace (zapojení se do struktury společnosti) a vlivem mnoha různých dalších faktorů, které nás odvedly od sebe sama, jsme na tento úkol "zapomněli". Žijeme svoje životy a cítíme, že nám něco chybí, cítíme, že to není úplně ono a nevíme proč. To ona božská jiskra v nás nám dává vědět, že ačkoli celkem uspokojivě žijeme svůj život, ze své původní cesty jsme sešli, proto nejsme naplněni.

Kde jsme se ztratili?
Společnost nás podmínila, změnila, cítíme se deformováni, jako bychom to nebyli my. Máme pocit, že jsme sami sebou jen částečně. To, co hledáme, je naše druhá (zmizelá) část, kus naší bytosti, na kterou jsme zapomněli. Hledáme ji v lidech okolo sebe a čekáme, že právě oni naplní naši touhu po sobě samém. Nikdy se to nepovede! I těmto lidem chybí jejich vlastní druhá část a všichni chceme být vnitřně jednotní. Tento fakt bývá zpravidla důvodem, proč vznikají mezi lidmi konflikty. Očekáváme, že druhý nás naplní, přinese nám štěstí, povznese nás. Jenže to nikdo jiný než my sami nedokáže! Svoje štěstí najdeme jen uvnitř sebe sama. Společně s nalezením svého skutečného já, najdeme i odpovědi na všechny své otázky, najdeme svůj životní úkol i způsob, jakým se k němu dobrat. Kdo skutečně hledá, ten vždycky najde. Jakmile odhalíme svůj skutečný úkol, zjistíme, že jsme ho nosili v srdci celou dobu, vůbec nebyl skryt, mnohdy zjistíme, že jsme na něm vlastně celou dobu částečně pracovali, i když jsme to nedokázali vidět jasně. Jen jsme ho kvůli chaosu v naší hlavě, nedokázali identifikovat. Pouhé uvědomění si tohoto faktu může stačit k objevení smyslu své existence a ke vzniku velké radosti.

Zpět na cestě
Jakmile nastoupíme na cestu, z níž jsme sešli, pocítíme svoji jednotu, úplnost, naplnění. Už nebudeme hledat v druhých svou ztracenou část, nebudeme jim klást podmínky, za kterých je budeme mít rádi, nebudeme nic očekávat a proto nebudeme zklamáváni. Jakmile nastoupíme na svoji cestu, začnou se dít zázraky, uvidíme znamení, uvidíme všechny možnosti, které nás povedou dál. Jako zázrakem k nám budou proudit informace, budeme potkávat stejně zaměřené lidi a konečně pocítíme smysl svého života. Náš život se promění a my budeme stoupat vzhůru.

Tento nádherný anděl je symbolem této cesty, cesty srdce, které je plné odvahy a jehož energie se chce rozvíjet a stoupat vzhůru. Tento anděl je tu proto, aby každý den naplňoval naše srdce neochvějnou vírou, že smysl života existuje a stojí za to po něm pátrat (pátrat po sobě samém). Cest, jak najít sama sebe je mnoho, jednou z nich je práce s andělem - pokud nám práce s anděly vyhovuje, můžeme je požádat o radu a vedení. Jakmile objevíme svůj cíl, nic nás již nezastaví (to umíme jen my sami).

Cesta vzhůru je vždy otevřena!

Výška
22 cm

Materiál
pryskyřice - polyresin

LP

Facebook komentáře

Štítky