Velká socha Krishna, 82 cm, kov  - 1
Velká socha Krishna, 82 cm, kov  - 2
Velká socha Krishna, 82 cm, kov - 1/2Velká socha Krishna, 82 cm, kov - 2/2

Velká socha Krishna, 82 cm, kov

Kód: OB-SHA-09018100 Na objednávku
Krišna je jedním z vtělení hinduistického boha Višnua. S pomocí hudby, radosti a lásky ke kráse pomáhá všem živým bytostem přežívat pozemskou existenci.
Toto zboží je na objednávku. Dodací lhůta je cca 14 dní. O přesném termínu doručení Vás budeme informovat.
16.999 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Velká socha Krishna, 82 cm, kov

Krišna, často též zmiňovaný jako Govinda, je jedním z vtělení hinduistického boha Višnua. Bůh Višnu je bůh udržovatel. Višnu udržuje to, co Brahma stvořil a Shiva ukončuje. Krišna, jako jeho vtělení, pomáhá všem živým bytostem přežívat svou pozemskou existenci. Činí tak s pomocí bezstarostné radosti, hudby a obdivu ke kráse, které je zde ve hmotném světě více než dost. Věrnou společnicí Krišny je jeho čarovná flétna, na kterou hraje tak, že vše ztichne, aby mohlo naslouchat. Jeho čarovné melodie vábí dívky a mladé ženy. Krišna je svůdcem žen (měl velké množství milenek, nejznámější je pastýřka Rádhá) i hinduistickým božským hrdinou. Krišnova inkarnace měla podle tradice zachránit svět před démonickým králem Kansou. Krišna také vítězí nad nepřáteli lidstva - démonickými hady (had Garuda).

Materiál
kov

Výška x šířka sochy
82 x 30 cm

Upozornění
Vzhledem k vyšší ceně tohoto produktu jej nedržíme skladem a prodáváme jej na objednávku. Zakoupíte-li tento produkt, objednáme jej pro vás u dodavatele. Jakmile zboží z velkoobchodu obdržíme, doručíme je vám. O předpokládané dodací lhůtě a termínu doručení budete informováni.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky