Velká socha Bohyně Laksmi, 75 cm, kov  - 1
Velká socha Bohyně Laksmi, 75 cm, kov  - 2
Velká socha Bohyně Laksmi, 75 cm, kov - 1/2Velká socha Bohyně Laksmi, 75 cm, kov - 2/2

Velká socha Bohyně Laksmi, 75 cm, kov

Kód: OB-SHA-09018200 Na objednávku
Laksmi je ztělesněním těch nejryzejších kvalit ženství - lásky, soucitu, jemnosti, dobroty a všeho krásného. Hinduistická bohyně pro štěstí, zdraví, lásku, prosperitu, hojnost a vůbec všechno, co si jen člověk může do života přát.
Toto zboží je na objednávku. Dodací lhůta je cca 14 dní. O přesném termínu doručení Vás budeme informovat.
17.999 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Velká socha Bohyně Laksmi, 75 cm, kov

Laksmi (bohyně světla)

Bohyně LaksmiLaksmi je jedna z nejvýznamějších a nejuctívanějších bohyní hinduistického panteonu. Laksmi je manželka boha Višnua a jako hlavní hinduistická bohyně je uctívána po celé Indii. Laksmi, to je láska, štěstí, krása, rozkvět a hojnost, Laksmi je ztělesněním všech věcí, které jsou potřebné ke světskému i duchovnímu úspěchu. Nejčastěji je zobrazována jako krásná žena se zlatou pletí, která stojí nebo sedí na lotosovém květu. Laksmi se objevuje v mnoha podobách a mění je tak, jak je mění Višnu. Má mnoho atributů, z nichž nejhlavnější je lotosový květ. Laksmi ztělesňuje model láskyplné ženy, která s mužem nebojuje, ale miluje jej. Její podstatou je láska, a proto nemá zájem soupeřit s mužem, svou jemností a citem jej pouze usměrňuje na jeho cestě. V Indii je uctívána zejména na počátku obchodního roku. Na její počest se koncem října nebo začátkem listopadu pořádají slavnosti Divalí (svátky lamp), kdy se v každé domácnosti zapaluje lampa.

 
 
Materiál
kov
 
Výška x šířka sochy
75 x 43 cm
 
Upozornění
Vzhledem k vyšší ceně tohoto produktu jej nedržíme skladem a prodáváme jej na objednávku. Zakoupíte-li tento produkt, objednáme jej pro vás u dodavatele. Jakmile zboží z velkoobchodu obdržíme, doručíme je vám. O předpokládané dodací lhůtě a termínu doručení budete informováni.
 
 
 
 
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky