Fantasy šperky

Velká křišťálová léčitelská hůlka s andělem  - 1
Velká křišťálová léčitelská hůlka s andělem  - 2
Velká křišťálová léčitelská hůlka s andělem  - 3
Velká křišťálová léčitelská hůlka s andělem - 1/3Velká křišťálová léčitelská hůlka s andělem - 2/3Velká křišťálová léčitelská hůlka s andělem - 3/3

Velká křišťálová léčitelská hůlka s andělem

Kód: AW-AgWand-01
Přímo dechberoucí andělská hůlka je vyrobena z horského křišťálu a postříbřeného kovu. Zdobena je čočkami polodrahokamů v barvě sedmi čaker (granát, karneol, citrín, zelený aventurín, tyrkenit, lapis lazuli a ametyst).
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
1.468 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Velká křišťálová léčitelská hůlka s andělem

Přímo dechberoucí andělská hůlka je vyrobena z horského křišťálu a postříbřeného kovu. Zdobena je čočkami sedmi polodrahokamů v barvě sedmi čaker (granát, karneol, citrín, zelený aventurín, tyrkenit, lapis lazuli a ametyst). Potenciál hůlky se skrývá nejen ve vysokých vibracích křišťálu - (nejuniverzálnějšího léčivého krystalu na světě), ale především v čistotě úmyslů mága. Magická hůlka je tradiční pomůckou pro rituální magii. Magické (či léčitelské) hůlky jsou již od nepaměti úzce spjaty s praxí šamanů, mágů, čarodějek a léčitelů. Magická hůl či hůlka je neodmyslitelým symbolem vůle, síly a moci mága, působí jako kondenzátor jeho síly a vůle. S její pomocí ovlivňuje tu či onu zvolenou sféru. Magická hůlka běžně slouží k léčení nemocí, odvracení nepříznivých vlivů, pro ovlivňování živých bytostí zde na zemi či evokování bytostí z vyšších sfér. Magickou hůl lze nabít vůlí, vlastnostmi či kvalitami, živly či světelným fluidem.

Křišťál - kámen šamanů, léčitelů a věštců
Křišťál je nejznámějším a nejpoužívanějším léčitelským a věšteckým kamenem na světě. Krystaly křišťálu byly poprvé objeveny starověkými Řeky, kteří křišťál považovali za zkamenělý led posvátných vod (odtud název Krustallos - led). Křišťál je nejúčinnějším léčivým kamenem na celé planetě Zemi, je zesilovačem energií a funguje jako regulátor pro všechny ostatní kameny, proto byl vždy ctěn a používán po celém světě. Kromě jeho použití pro léčitelské nebo věštecké účely, z něho byly, jsou a budou vyřezávány a vyráběny různé dekorativní předměty, sošky, šperky, poháry a rituální předměty.

Křišťál - kámen v němž se snoubí síly Měsíce i Slunce
Křišťál je přiřazen jak Slunci, tak Měsíci, z čehož vyplývá jeho univerzální působení. Křišťál, kámen osvícení, symbolizuje nejvyšší čistou sílu světla, čistí a léčí každou oblast, ve všech úrovních. Pozitivní posiluje, negativní přijímá a přetváří v pozitivní, které pak zase vysílá směrem do prostoru. Všechny energie uvádí do nejdokonalejšího možného stavu a odstraňuje každou nerovnováhu (harmonizuje všechny čakry). Čirá jasná zář křišťálu nás spojuje s pramenem původní energie, která sídlí v našich duších, jen ji někdy nevnímáme. Vibrace křišťálu pomáhají ve všech rovinách bytí, pomáhají pročistit a uvolnit karmické vazby, zvyšuje naše duševní schopnosti, pomáhá odhalit naše životní poslání. Křišťál povzbuzuje naši psychiku, jasnozřivost, samostatnost, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky a stává se zrcadlem naší duše. Tento mocný krystal, jehož si velmi vážili všichni šamané a léčitelé už v dávných dobách, dokáže odfiltrovávat všechny rušivé vlivy a myšlenky, takže je velmi vhodný pro meditaci a taktéž věštění (věštecké koule z křišťálu, kyvadla, rituální předměty, dorje, runy...).

Hmotnost hůlky
116 g

Délka x šířka hůlky
19,5 x 1,8 cm

Výška křišťálového anděla
2,6 cm

Délka křišťálové špice
2,3 cm

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Óm pro pověšení na zeď Óm pro pověšení na zeď Kód: SAR-BD53
Óm je projevem duchovní síly, božské energie. Všechny znaky světa vzešly z…
229 Kč
Čínské masážní kuličky Relax Čínské masážní kuličky Relax Kód: SAR-QYG35
Kuličky jsou výborným pomocníkem při únavě k navození celkové duševní pohody.
199 Kč
Přívěsek Óm červený, mosaz Přívěsek Óm červený, mosaz Kód: SAR-NP241
Óm je symbolem absolutna, dokonalého rovnováhy, moudrosti, soucitu a Jednoty.
252 Kč
Vonné tyčinky Vijayshree - Zlatý Buddha Vonné tyčinky Vijayshree - Zlatý Buddha Kód: SAR-RS476
Zlatý Buddha, to jsou luxusní masalové vonné tyčinky s velmi příjemnou, sladce…
49 Kč