Tuareg, čajová povzbuzující směs v dóze, 75 g  - 1
Tuareg, čajová povzbuzující směs v dóze, 75 g  - 2
Tuareg, čajová povzbuzující směs v dóze, 75 g - 1/2Tuareg, čajová povzbuzující směs v dóze, 75 g - 2/2

Tuareg, čajová povzbuzující směs v dóze, 75 g

Kód: SHA-100314
Tuareg, to je legendární nápoj pouštních nomádů. Tuareg je směs marocké máty Nana ( Menta longifolia) a čínského čaje gunpowder.
Připraveno k odeslání
122 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Tuareg, čajová povzbuzující směs v dóze, 75 g

Tuareg, to je legendární nápoj pouštních nomádů. Tuareg je směs marocké máty Nana ( Menta longifolia) a čínského čaje gunpowder, nápoj má vysoký energetický potenciál a je úžasně osvěžující. Tuareg bývá podáván silně slazený. Čaj Tuareg se nejvíce popíjí v Maroku, kde se podává v čajovnách k vodní dýmce, taktéž nemůže chybět na žádné společenské události nebo projednávání obchodních záležitostí.
 

        Tuareg

Příprava čaje 0,5 l
12 g čaje zalijte horkou vodou a na mírném plameni nechejte vzpěnit, nechejte chvíli odstát, poté sceďte a podávejte. Čaj Tuareg můžete osladit dle libosti, výborný je i s limetkou.

Tuareg - nápoj pouštních nomádů

Uvedená cena je za jedno balení sypaného čaje (75 g). Čaj je uskladněn v čajové dóze, která zabraňuje přístupu vzduchu a tím i "zvětrávání" - degradaci čaje. 
 


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení.

Děkujeme za pochopení.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky