TRS Rýžová mouka 500 g

TRS Rýžová mouka 500 g

Kód: GINK-A1154 Produktové číslo: 5017689014711
Jemně namletá rýžová mouka.
Poslední kusy na skladě!
55 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
TRS Rýžová mouka 500 g

Těsto z  rýžové mouky je pevné, podobné pšeničné mouky, i když není tak pružné. Neobsahuje lepek, proto je vhodná pro bezlepkovou dietu. Při pečení se obvykle míchá s jinými druhy mouky.  Je dobrým zahušťovadlem, do polévek, omáček. Lze ji také využít k přípravě nepečených dezertů. Rýže je lehce stravitelná potravina, která vyvolává pocit nasycení. Neobsahuje gliadin (frakce glutenu) a je tak vhodná pro pacienty s celiakií. 


Upozornění

Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. Podrobné informace o zdravotním působení si musíte sami dohledat na internetu.

Děkujeme za pochopení.


Nutriční hodnoty na 100 g
Energie: 335 Kcal
Bílkoviny: 8,2 g
Tuk: 2,0 g
Sacharidy: 75,9 g
Vláknina: 2,0 g

Návod k přípravě
Při pečení se obvykle míchá s jinými druhy mouky. Těsto z rýžové mouky je pevné, v mnoha ohledech podobné těstu ze pšeničné mouky – i když ne tak pružné. Vytáhnete z něj tenoučký plátek, vyválejte nudle, ve vodě se nerozpadne. Výsledek vyniká zajímavou chutí.

Skladování
Uchovávejte v chladu a suchu.

Velikost balení
500 g

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky