Tradiční čínská medicína v denním životě

Tradiční čínská medicína v denním životě

Kód: PEM-0110536 Produktové číslo: 9788086606590
Tradiční čínská medicína je cestou k harmonii. Když každý pochopí zákony přírody, zvládne zdraví a mír.
Připraveno k odeslání
291 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Tradiční čínská medicína v denním životě

Kniha předkládá logický pohled na nemoci a potíže podle tradiční čínské medicíny. Vysvětluje příčiny vzniku poruch organismu podle východních filozofických náhledů a zároveň poukazuje na možnosti léčení pomocí odstraňování těchto příčin. Jsou zde uvedeny návody na léčbu prostřednictvím akupunktury, akupresury, moxy (požehování), čínské fytoterapie i cvičení čcchi kung. A nejen to, popsány jsou i léčebné postupy pomocí akupunktruních mikrosystémů, aurikuloterapie, su jok akupunktury, reflexních zón, vztahu akupunktury k homeopatii a další. První, teoretická část knihy vysvětluje podstatu a principy jednotlivých léčebných metod, druhá obsahuje návod k léčení více než sta nemocí.

MUDr. Radomír Růžička, CSc. (1932). Přední český odborník v oblasti tradiční čínské medicíny. U nás ji prosazoval již od konce 50. let (především akupunkturu a akupresuru), a výrazně se tak zasloužil o její etablování v československé klinické i experimentální medicíně. Je autorem řady knih s touto tematikou a souboru barevných nástěnných map.

Ing. Rudolf Sosík (1945). Od roku 1988 se systematicky zabývá cvičením čchi kung. V letech 1991-93 absolvoval dlouhodobý kurz čchi kung v Mnichové u čínského učitele Čchin Šan Liu. Od té doby vede kurzy a pravidelná cvičení. Je spoluautorem knihy Čchi kung - cesta ke zdraví a dlouhověkosti a autorem řady drobnějších publikací pojednávajících o cvičeních, filozofii a historii čchi kung.

Yingwu Wang. Přední odborník a dlouholetý propagátor tradiční čínské medicíny, kterou spolu s moderním lékařstvím vystudoval přímo v Číně. V současné době působí v Praze.

Autoři: Radomír Růžička, Rudolf Sosík, Yingwu Wang
Nakladatelství: Poznání
Vazba: brožovaná bez přebalu lesklá
Formát: 150 x 210 x 23 mm
Počet stran: 396

MM

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky