Topaz (pyknit) Altenberg - 02

Topaz (pyknit) Altenberg - 02

Kód: KL-TOP-PY-02
Žlutý topaz (pyknit) vždy podporuje to nejlepší - ty nejlepší úmysly, upřímnost, poctivost, sebekontrolu, rozvoj vnitřního potenciálu a moudrosti.
Poslední kusy na skladě!
82 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Topaz (pyknit) Altenberg - 02

Pyknit je stébelnatá odrůda žlutého topazu. Tento kousek pochází z lokality Altenberg. Kámen není nijak upravován ani leštěn, zachovává si tedy svou původní energii. Na této kartě se nachází jen jeden kus - tedy dostanete přesně ten kámen, který vidíte na fotografii.

Hmotnost 
42 g

Délka x šířka kamene
5 x 3,8 cmŽlutý topaz
Žlutý topaz vyzařuje příjemnou energii plnou optimismu a víry v dobro. Tento vzácný drahokam je plný energie. Září jasným světlem, vede k čistotě, dobrotě a pravdě. Posiluje zdravou sebedůvěru a neustále nám připomíná ten správný vektor pohybu - k pravdě. Žlutý topaz vždy podporuje to nejlepší - ty nejlepší úmysly, upřímnost, poctivost, sebekontrolu, rozvoj vnitřního potenciálu a moudrosti.

Žlutý topaz neustále upozorňuje na to opravdu důležité, aby člověk neztratil ze zřetele svou cestu. Topaz dobře ví, jaké nástrahy (žádosti těla, chaos mysli, náhlé výbuchy emocí či různá pokušení) člověka na jeho cestě potkávají, proto ho neustále upozorňuje na jeho skutečný (tedy božský) původ a životní poslání, které si sám určil. Vibrace tohoto optimistického a vždy dobře naladěného drahokamu přináší radost, hojnost, štěstí i pevné zdraví. Tradičně je topaz považován za kámen přízně osudu, zajišťující úspěšné dosahování stanovených cílů. Topaz příznivě působí při vyvolávání vizuálních představ, a při jejich následné materializaci. Na mentální úrovni přináší schopnost vidět věci s nadhledem, avšak stejně tak dobře i schopnost pozorovat dílčí detaily záležitosti. Topaz podporuje schopnost syntézy různých informací, schopnost objektivní analýzy a následně i nalezení toho nejlepšího řešení situace, s ohledem na její úlohu v rámci životního poslání. 

Topaz a mezilidské vztahy
Topaz k sobě přitahuje pozitivně naladěné lidi, lásku, hojnost, podporuje otevřenost mezi lidmi a ohleduplnou komunikaci. Topaz taktéž posiluje schopnost vnímat i jiné než známé druhy lásky, přitahuje do života svého majitele ty správné osoby. Vzhledem k tomu, že skvěle spolupracuje s čakrou solar plexus, může se jeho majitel těšit vysoké sebedůvěře, síle, otevřenosti i oslňujícímu charismatu, nicméně tyto vlastnosti musí být dány do služeb všem, a topaz se o to skutečně postará. Slunce také nezáří jen samo pro sebe (tedy proto, aby samo sebe plácalo po rameni a kochalo se svou skvělostí) - září pro všechny, a všechno je z jeho svitu živo. Taktéž musí činit člověk, který svou energií a silou předčí ostatní. 
 
Topaz a léčení
Topaz posiluje imunitu celého těla, celkově upevňuje zdraví. Jeho vibrace rezonují s čakrou solar plexus, takže napomáhá metabolismu, trávení, dokáže dokonce bojovat s anorexií (navrací chuť k jídlu), upevňuje nervy a pozitivně působí na zrak. Vibrace topazu uzdravují játra, močový měchýř i endokrinní žlázy.
 
Čištění a nabíjení topazu
Topaz je citlivý na světlo, takže ho nenabíjejte na přímém slunci. K očištění a nabití stačí omýt ho vlažnou vodou a položit na pár hodin na drúzu křišťálu.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky