Tibetské vonné tyčinky BODHILEAF - Manjushree  - 1
Tibetské vonné tyčinky BODHILEAF - Manjushree  - 2
Tibetské vonné tyčinky BODHILEAF - Manjushree - 1/2Tibetské vonné tyčinky BODHILEAF - Manjushree - 2/2

Tibetské vonné tyčinky BODHILEAF - Manjushree

Kód: SHA-02035403
Luxusní tibetské vonné tyčinky s vůní vetiver navozují harmonii ducha - mysli - těla. Jsou výborné pro koncentraci pozornosti.
Připraveno k odeslání
149 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Tibetské vonné tyčinky BODHILEAF - Manjushree

Manjushree je pánem moudrosti, věd, písma, gramatiky a literatury. Je ochráncem studentů a učenců. Tyto vonné tyčinky s vůní vetiver navozují harmonii ducha - mysli - těla. Jsou výborné pro koncentraci pozornosti. Tyčinky jsou ručně vyráběné, obsahují pouze 100% přírodní produkty, neobsahují žádné přidané látky, esenciální oleje, ba ani lepidla nebo bambusové dřívko. Tyčinky jsou baleny v ručním papíru, balení je dekorováno listem Bodha a pečetí obrazce jantry ze dvou stran.Kdo je Manjuhree? Manjushree je pánem moudrosti, věd, písma, gramatiky a literatury. Je ochráncem studentů a učenců, kterým poskytuje schopnost poznání a paměť, těm, kdo se snaží šířit Buddhovo učení, dává inspiraci a poskytuje dar výmluvnosti. 
 
Maňdžuśrí – Jyambheyang (celé jméno), znamenající v překladu „okouzlující nádhera“, je zobrazován jako silný mladý muž ve žluté, bílé, červené nebo černé podobě, s plamenným mečem v pravé ruce (pravá strana vyjadřuje dynamickou - válečnickou stránku jeho povahy). Plamenný meč (khadga) je mečem opravdového vědění. Manjushree bývá v Tibetu každé ráno veleben, aby svým plamenným mečem zaplašil démony temnoty a nevědomosti, přinesl světlo a umožnil tak začátek. Levou ruku, která symbolizuje ženský aspekt jeho povahy - jeho moudrost, drží v gestu kázání. Někdy bývá zobrazován i s knihou transcendentní moudrosti - Pradžňápáramitá sútra, která pojednává o prázdnotě, jež je společnou vnitřní povahou všech bytostí.
 
Pokud si člověk uvědomí, že jeho vlastní prapodstatou je prázdnota, dosáhne stavu svobody, který mu byl vždy vlastní, ale který si neuvědomoval. Tím se osvobodí. To je pravda, kterou Manjushree hlásá a jíž svým mečem prosekává cestu. Země původu - tedy vonných tyčinek wink
Nepál

Hmotnost balení
88 g

Délka tyčinky
20,5 cm

Šířka - průměr tyčinky
8 mm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Obraz na plátně - Buddha s LED diodami Obraz na plátně - Buddha s LED diodami Kód: SAR-BD87
Obraz Buddhy na plátně není pouhou stylovou dekorací, je taktéž skvělou…
642 Kč
Křišťálová koule 100 mm - Cindy G. Křišťálová koule 100 mm - Cindy G. Kód: CRYMA-CB100
Křišťálová koule je vynikající pomůckou k jasnovidectví. Díky jejímu…
877 Kč
Masážní léčitelská hůlka - Jaspis červený Masážní léčitelská hůlka - Jaspis červený Kód: HT-WAND22
Červený jaspis čistí a stabilizuje auru, přináší nám zdraví a sílu,…
227 Kč