Tibetské vonné provázky dhupaya SANTAL  - 1
Tibetské vonné provázky dhupaya SANTAL  - 2
Tibetské vonné provázky dhupaya SANTAL  - 3
Tibetské vonné provázky dhupaya SANTAL - 1/3Tibetské vonné provázky dhupaya SANTAL - 2/3Tibetské vonné provázky dhupaya SANTAL - 3/3

Tibetské vonné provázky dhupaya SANTAL

Kód: SHA-02042704
Dhupaya provázky s vůní santalu budou skvělým průvodcem pro vaše meditace. Vůně santalu má schopnost tišit projevy těla a mysli, avšak zároveň podporuje bdělost - takto vytváří ty nejlepší podmínky pro meditaci.
Připraveno k odeslání
49 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Tibetské vonné provázky dhupaya SANTAL

Tibetské vonné provázky (Dhupaya), jsou prapůvodním tibetským prostředkem vykuřování, čištění, modlení a uctívání bohů. Lze říci, že vonné provázky jsou v podstatě prapředky vonných tyčinek. Byliny a vzácná dřeva jsou sbírána místními ženami na úpatích vysokohorských průsmyků, následně sušeny a ručně baleny do rýžového papíru. Tak vznikají vonné provázky - dhupaya, jejichž pálením vzniká kouř, který dle legendy přitahuje a těší bohy. Vonné provázky jsou vhodné jak pro meditace, čištění prostoru, léčení, relaxaci, meditace i modlitby. Stejně tak, jako tomu je u tibetských vonných tyčinek, i  vůně průvázků dhupaya je ryzí, drsná, původní (nenavoněná esenciálními oleji). 

Santal - příjemný společník i průvodce světem meditace
Santalové tyčinky jsou tím nejlepším společníkem pro relaxaci a meditaci. Santalová vůně je hluboce mystická, zahání deprese a úzkosti, uzemňuje, otevírá třetí oko, klidní mysl, tlumí chaos myšlenek, což je pro účely meditace to nejpodstatnější. Santal se vyznačuje hřejivě dřevitou vůní, prohřívá, dodává energii, oživuje a posiluje, klidní mysl i emoce, činí člověka otevřenějším, tolerantnějším a mírnějším. Santal bývá často pálen v čajovnách, jeho vůně nikdy neomrzí.

Použití
Vonný provázek uchopte za širší část (uzlík), druhý konec podpalte. jakmile začne doutnat, sfoukněte plamínek. Provázek položte buď do nehořlavé misky s pískem nebo použijte pro tento účel speciálně uzpůsobeného stojánku na vonné tyčinky, kužely a provázky (provázek položte na mřížku stojánku - viz foto) a nechejte doutnat.

Země původu
Nepál - Kathmandu

Obsah balení
20 provázků

Délka provázku
9 cm

Přibližná doba doutnání
25 min

 

LP

 

 

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky