Tibetské vonné provázky dhupaya MEDITATION  - 1
Tibetské vonné provázky dhupaya MEDITATION  - 2
Tibetské vonné provázky dhupaya MEDITATION  - 3
Tibetské vonné provázky dhupaya MEDITATION - 1/3Tibetské vonné provázky dhupaya MEDITATION - 2/3Tibetské vonné provázky dhupaya MEDITATION - 3/3

Tibetské vonné provázky dhupaya MEDITATION

Kód: SHA-02042604
Máte rádi vše, co je pravé a původní? Vyzkoušejte provázky dhupaya a přeneste se do drsné země na střeše světa. Vonné provázky, to jsou ručně sbírané a sušené himalájské byliny a dřeviny, srolované do podoby vonného provázku dhupaya.
Připraveno k odeslání
70 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Tibetské vonné provázky dhupaya MEDITATION

Tibetské vonné provázky (Dhupaya) jsou prapůvodním tibetským prostředkem vykuřování, čištění, modlení a uctívání bohů. Lze říci, že vonné provázky jsou v podstatě prapředky vonných tyčinek. Byliny a vzácná dřeva jsou sbírána místními ženami na úpatích vysokohorských průsmyků, následně sušeny a ručně baleny do rýžového papíru. Tak vznikají vonné provázky - dhupaya, jejichž pálením vzniká kouř, který dle legendy přitahuje a těší bohy. Vonné provázky jsou vhodné jak pro meditace, čištění prostoru, léčení, relaxaci, meditace i modlitby. Stejně tak, jako tomu je u tibetských vonných tyčinek, i  vůně průvázků dhupaya je ryzí, drsná, původní (nenavoněná esenciálními oleji). 

Použití
Vonný provázek uchopte za širší část (uzlík), druhý konec podpalte. jakmile začne doutnat, sfoukněte plamínek. Provázek položte buď do nehořlavé misky s pískem nebo použijte pro tento účel speciálně uzpůsobeného stojánku na vonné tyčinky, kužely a provázky (provázek položte na mřížku stojánku - viz foto) a nechejte doutnat.

Země původu
Nepál - Kathmandu

Obsah balení
30 provázků

Délka provázku
9 cm

Přibližná doba doutnání
25 min

 

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky