Tělový olej Kuumba s vůní Patchouli 59,15 ml

Připraveno k odeslání
129 Kč
Kód: HT-SM-PATCH-small
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Luxusní tělový a vlasový olej Kuumba s vůní pačuli je lehce vstřebatelný, účinný a všestranný olej do koupelí, na tělo i na vlasy. Olej je plný hydratačních činidel, které zanechávají pokožku a vlasy zářivé, zdravé a jemně aromatické. Olej je vhodný pro všechny typy pokožky.

Použití
Pro denní hydrataci naneste malé množství oleje a rozetřete přímo na kůži. Pro masáže použijte větší dávku a pro koupele nakapejte pár kapek přímo do vany. Pokud chcete ošetřit vlasy, vmasírujte pár kapek do vlasů, počkejte 10 minut a pak spláchněte vodou a vlasy umyjte jemným šamponem. 

Složení - 98% organických složek
Organický slunečnicový olej, Organic Rosehip Oil, Organický jojobový olej, Organický olej z avokáda, Fragrance oil, Thocopheryl acetate (vitamin E).

Obsah balení
2fl oz (59,15 ml)

Výrobce Kuumba
Společnost Kuumba výrobce přírodní kosmetiky
Ve svahilštině znamená kuumba zvláštní typ tvořivosti - "Učinit věci krásnějšími pro prospěch komunity". Již více než 35 let je to poslání společnosti Kuumba Made, globálně vědomé společnosti, která čerpá z bylin a staré moudrosti.  Vytváří vynikající oleje, léčebné masky a výrobky pro péči o tělo, které jsou naplněny nejmodernějšími botanickými přísadami. 

Společnost se narodila z lásky k přírodnímu světu. Květiny a byliny, které používají, jsou buď pěstovány v jejich vlastní organické zahradě, sklizené na certifikovaných ekologických farmách nebo z eticky divoké sklizně. Pro výrobu jsou vybírány pouze nejkvalitnější a nejúčinnější rostlinné výtažky, exotické pryskyřice a esenciální oleje z celého světa. Zpracovávané za nízkých teplot, což zajistí, že jsou živé složky přípravků stále terapeutické. Každý produkt, který výrobce vytváří, je pečlivě zvážen z hlediska zdraví.

Výrobky Kuumba Made jsou živé, efektivní a živící produkty, vyráběné čistě záměrně ručně, v malých dávkách. Vizí Kuumba je stvoření globální společnosti, která se angažuje s rodinami a komunitami na celém světě, aby podpořila a povznášela své živé, prostřednictvím spravedlivého obchodu a udržitelných ekologických postupů.

Facebook komentáře

Štítky