Tektit tamblovaný mix, M - L

Tektit tamblovaný mix, M - L

Kód: SVM-tambl-tekt
Telepatie, jasnozřivost, komunikace s jinými (mimozemskými) světy a astrální rovinou, ochrana před kletbami, introspekce - to jsou témata, s nimiž je tektit spojen.
Připraveno k odeslání
39 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Tektit tamblovaný mix, M - L

Nacházíte se na kartě mixu tamblovaných tektitů. Velikost jednotlivých kamenů je cca 2 x 2 x 1,5 cm, hmotnost je v rozmezí od 6 - 10 g. Každý kámen je svým vzhledem naprostý originál, Matka Příroda tvoří pouze originály, takže fotografie tektitů slouží především pro ilustraci. V případě Vaší objednávky Vám vybereme unikátní kousek z těch, které jsou právě skladem.

Uvedená cena je za 1 kus tamblovaného tektitu.

Tektit - magie, ochrana, jasnozřivost
Tajemný a temný tektit jistě zaujme všechny, kdo se zabývají tajemnem, magií a věštěním, stejně tak, jako ty, co se zabývají otázkou smyslu života a introspekcí. Tento zvláštní kámen ochraňuje proti černé magii, kletbám a veškerým negativním energiím, přináší poselství z Vyšších rovin bytí a jiných světů, napomáhá rozvíjení telepatie a jasnozření, současně však pomáhá odhalit podstatu problémů, skrývající se v našem nejhlubším nitru. Tektit je opravdovým magickým kamenem.

Tektit - vesmírný posel
Vzhledem k tomu, že tektit vznikl přetavením původní zemské horniny, po dopadu vesmírného tělesa, disponuje tento zvláštní kámen schopností zprostředkovat komunikaci s jinými, i mimozemskými, světy. Tektit je nositelem mimozemské informace a Vyšších znalostí, jejichž přijetí a pochopení přispívá významnou měrou k našemu duchovnímu růstu. 

Tektit a duchovní rovina
Vibrace tohoto magického kamene nás vedou k nalezení jádra problémů, podstaty věcí, pomáhají nám odhalovat skutečné příčiny problémů a nejasností. Tektit nás učí, jak pochopit a zpracovat náročné a nepříjemné zážitky, jak se z nich poučit a nechat je odejít, aby vzpomínky na ně již více neotravovaly naši mysl a my byli schopni kráčet s důvěrou vpřed. Tektit je taktéž mocným pomocníkem pro všechny, kteří hledají smysl svého života, pomáhá nám rozpomenout se na své poslání (životní úkol), které jsme si určili před příchodem na tento svět.

Tektit a čakry
Tektit, položen na jakoukoli čakru, harmonizuje proudění energie, dokonce dokáže obrátit nesprávný směr její rotace, tektit posiluje naši auru a biomagnetický obal těla, udržuje v rovnováze všechny energie. Tektit, položený na oblast třetího oka, umožňuje komunikaci s jinými dimenzemi, rovinami bytí.

Tektit a léčení
Tektit sráží horečku, napomáhá správnému oběhu krve, předchází přenosu nemocí. Talismany z tektitu se nosily při léčbě neplodnosti. Tektit harmonizuje, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii (jin a jang) a tím přispívá k celkovému zlepšení zdravotního stavu člověka. 

Očista a čištění tektitu
Tektit je velice silný kámen s mocnými vibracemi, je schopen pohltit velké množství negativní energie z našeho těla i z našeho okolí, čistíme jej proto delší dobu pod proudem vody či kouřem, nabíjíme jej na přímém slunci, jak nejdéle to jde.

 

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Tarot - encyklopedie tarotu, Bohumil Vurm Tarot - encyklopedie tarotu, Bohumil Vurm Kód: PEM-0136380
Encyklopedie tarotu přehledně popisuje karetní systém tarot, jeho strukturu a…
380 Kč
Horus - staroegyptský bůh nebe a Slunce Horus - staroegyptský bůh nebe a Slunce Kód: PUCK-ESP04
Staroegyptský bůh nebe, slunce a světla.
172 Kč
Stamford vonné kužely - opium Stamford vonné kužely - opium Kód: PUCK-INC213C Nejoblíbenější
Opium, to je tajemná, trošku kořeněná, trošku květinová vůně, která…
45 Kč