Taška Zlatý Buddha - nepromokavá

Připraveno k odeslání
268 Kč
Kód: CRYMA-CBAG80
Výrobce: Puckator
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Nepromokavá nákupní taška se zlatým Buddhou v lotosu je vyrobena z pevného a velice odolného materiálu. Je prostorná a pevná, omývatelná i pratelná. Uvnitř tašky je malá kapsička na zip. Zapínání tašky je také na zip (viz foto).

Materiál
80% bavlna, 20% polyester

Výška x šířka tašky ve složeném stavu
40  x 37 cm

Délka popruhů
51 cm

Vyrobeno v Číně.
 

Kdo byl Buddha?
Buddha byl obyčejný člověk, který hledal Poznání a osvobození od utrpení, které je v tomto světě přítomno. Mnoho let se potuloval po světě a hledal odpovědi. Viděl život i smrt, bídu i lesk bohatství, radost i zármutek, pravdu i lež. Jednoho dne TO našel. Dosáhl spojení se svou Duší, s Bohem, prostřednictvím duchovní praktiky Lotosový květ (proto se všude zobrazuje s lotosovým květem). Dosáhl stavu osvícení (nirvány, spásy Duše), což znamená, že přesáhl 6 materiálních dimenzí a vstoupil do 7. dimenze. Buddha získal Poznání a vrátil se zpět do světa, aby rozšířil Znalosti o duchovní cestě mezi lidi. Duchovní praktika Lotosový květ vede k Duši a probouzí ji. Každý živý člověk může dosáhnout toho, co Buddha. Buddha je živým příkladem toho, že to je možné.

Buddha našel svou Duši. A když spatřil její měkkou zář, ponořil se za ní do těch nejhlubších hlubin svého nitra. Zlatavé světlo se blížilo a on pocítil heboučké paže nekonečné všeobjímající Boží lásky. Stal se průzračným, stal se vánkem, který se svezl jako pírko do měkké náruče své Matky - Duše. Naplněn štěstím, klidem a mírem, rozplýval se v blaženosti. Taková je Boží Láska, pramenící v Duši člověka. Spočinout v ní je opravdové štěstí. Žít ji, žít s ní a skrze ni, znamená být Živý.

Facebook komentáře

Štítky