Tarika akné - bylinný prášek na akné 20 g

Připraveno k odeslání
110 Kč
Kód: GINK-B0602
Produktové číslo: 8904127000016
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Tarika akné je unikátní, 100% přírodní ajurvédský přípravek z bylin a minerálů, na akné a nečistou pleť. Bezpečné a účinné u dětí i dospělých na všechny typy pleti s výsledkem již během 10 dnů. Pravidelným používáním Tarika akné se lze zbavit dlouhodobých potíží. Tarika Akné nejen odstraňuje akné a vyrážku a čistí pleť, ale také vyživuje a vyhlazuje pleť. Též odstraňuje pozůstatky po akné (jizvy). Vyvážené složení bylin a  minerálů nemá žádné nežádoucí účinky.

Máte - li zájem dozvědět se něco více o ajurvédě, na jejímž základě byl sestaven recept tohoto účinného prášku na akné, klikněte na heslo Ajurvéda.

Vhodné na
  • akné
  • rosacea
  • vyrážka
  • skvrny tmavé i červené
Použití
1/3 čajové lžičky Tarika Akné prášku nasypte do malé misky. Přidejte trochu mléka nebo vody a rozmíchejte na kašičku. Naneste na tváře, nos, čelo (pozor na oči), bradu a/nebo jen postižené částí pleti. Při nanášení jemně vmasírujte. Nechejte zaschnout a působit nejméně 25 minut. Pak omyjte vodou a otřete ručníkem do sucha. U akné chronického a staršího aplikujte 2x denně. Doporučujeme vnitřně užívat přípravek B-Skin, 2 kapsle se snídaní a 1-2 kapsle s večeří. Obsah balení je cca na 16 aplikací.
 
Složení
Achoras Calumas 6%, Embelic Myrobalans 5%,Taxus Bacata 3%, Myristica Officinalis 1.8%, Cyprus Rotundous 1.4%, Myrobalans 1.2%, Myrobalan Bellerica 1.2%, Santalum Album 1%, Curcuma Aromatica 0.5%, Embelia Ribes 0.3%,Berperis Aristata 1.1%.
 
Výhody
Organický bylinný přípravky nejvyšší kvality
Čistý přírodní přípravek bez chemického a biologického znečištění
Výrobek 100% přírodní, splňující nejpřísnější mezinárodní standardy
Bez konzervačních látek, umělých barviv, chemikálií a pesticidů.

Kvalita je potvrzena světovými certifikáty (na rozdíl od většiny jiných přípravků a čajů na trhu): ISO 9001 : 2000 - celosvětový certifikát kvality, EKOCERT - evropský certifikát organické kvality, GMP - správná výrobní praxe, USDA Organic - certifikát amerického Ministerstva zemědělství o organické kvalitě), SQF - bezpečné kvalitní potraviny, HACCP – systém kritických bodů , USDA (Americké ministerstvo zemědělství), Košer kvalita.

Země původu
Indie

Velikost balení
20 g

Facebook komentáře

Štítky