Talismany Nelly Ihnátové

Bombastus
Talismany Nelly Ihnátové

Řešíte složitou situaci, se kterou si neumíte poradit? Nejsilnější magickou pomocí a ochranou byly vždy v dějinách osobní talismany. Nechte si na zakázku zhotovit váš vlastní runový talisman v podobě drátkovaného šperku s kamenem. Tento unikátní talisman spojuje léčivou sílu run, minerálu, tvaru drátkování a rituálního zasvěcení. Vyrobí jej pro vás Nelly Ihnátová, která se touto tvorbou zabývá jako jediná u nás. Nelly je vynikající poradkyně, kartářka, Čarodějka, terapeutka, výtvarnice. Obdivuhodnou intuici a schopnost pomáhat dostala jako dar již při narození. Pokračuje v tradici dávných druidů, velekněžek, věštkyň, bylinkářek. S největší úctou a respektem využívá kouzlo run k pomoci těm, kteří své životní starosti a trápení již nezvládají a potřebují více než jen radu a předpověď z tarotových karet.

Runový talisman na zakázku – pomoc a ochrana nadpřirozených sil

Nelly své poslání vykonává již 15 let. Pomáhá svým klientkám a klientům při řešení složitých životních situací, ať již výkladem karet, výrobou runových talismanů jako drátkovaných šperků nebo svíčkovými rituály a meditačními cvičeními. O své práci říká:

„Pomocí výkladu se napojím na své karty. Nejsem to já, kdo vybere tu správnou runu. Já jsem jen prostředník, který díky napojení na jejich kouzlo může přijmout a předat jejich poselství. Při výkladu se řídím nejenom všeobecně popsanými významy karet  ale i svými zkušenostmi a především vnitřním viděním, kterým dokresluji celkový výklad. Je tedy zřejmé, že bez výkladu runových karet a následného zasvěcení by talisman nebyl talismanem, ale jen šperkem bez kouzelné moci. Proto je každý talisman, který vytvořím, originál. Nemám žádné předem připravené šperky. Vždy individuálně vybírám pomocí výkladu runy, kouzlo, kámen i ztvárnění pro konkrétní osobu, problém či přání. Denně vidím, jak runy pomáhají a jsem vždy znovu okouzlena jejich mocí.“

Nelly Ihnátová také píše články, publikuje, připravuje vydání knihy. Často se účastní výstav, festivalů a veletrhů zdravého životního stylu a esoteriky, kde vykládá tarot i přednáší o runách, tarotových profilech a barevném léčivém spektru. V poslední době jste mohli Nelly vidět např. na Čarodějnickém kongresu na hradě Kost, na výstavě Minerva v Hradci Králové a v Praze, na veletrhu Zdraví a duše na výstavišti Černá louka v Ostravě. V blízké budoucnosti za ní můžete zajít na Astrovíkendech v Olomouci, Brně, Litomyšli, na festivalu Miluj svůj život v Praze a na dalších místech.

Každý, kdo se s Nelly osobně setká, je okouzlen jejím vstřícným přístupem, vzácnou empatií i laskavostí a odnáší si sílu a naději pro další život. Je radost, když někdo nalezne poslání a smysl ve snaze pomáhat druhým prostřednictvím prastarých nauk.


Kontakt
Nelly Ihnátová, 569 11 Koclířov 227
Mobil: 776 892 144, telefon: 461 543 130, e-mail: lasicka.com@email.cz

Líbí se vám tento článek? Sdílejte jej se svými přáteli

[{ include file=inc/bookmarks.tpl }]

[{ oxygallery ident="f85459b1c79bd045e0c6619df70ae1aa" }]