Svíčka vyznání s růženínem

Svíčka vyznání s růženínem

Kód: LOP-0201
Prostřednictvím překrásné svíčky vyznání můžete vyjádřit láskyplné pocity k tomu, kdo je Vám opravdu blízký. Očistěte své srdce, naplňte ho důvěrou a nadějí a láska přijde.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
142 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Svíčka vyznání s růženínem

Svíčka Vyznání
Prostřednictvím překrásné, nádherně vonící svíčky vyznání můžete vyjádřit láskyplné pocity tomu, kdo je Vám opravdu blízký. Zavěšené srdíčko z pravého růženínu (kamene lásky) vždy připomene obdarované osobě všechny ty krásné city, které k ní chováte. Růženínové srdíčko, o průměru 20 milimetrů, má praktické očko pro zavěšení na řetízek.

Rozměry svíčky
6  x 7 cm

Pokud budete mít chuť, můžete vyzkoušet i meditaci, která Vám pomůže vyléčit Vaše srdce od všech zranění, od smutků i utrpení, naučit se odpouštět, znovu důvěřovat a milovat. Protože pravá láska přichází do srdce plného důvěry s radostí.

Meditace o odpuštění
Udělejte si pohodlí a zajistěte, aby jste nebyli při meditaci ničím a nikým rušeni. Sledujte plamínek svíčky a poslouchejte tlukot Vašeho srdce. Zavřete oči a představujte si, jak se srdce otevírá. Podívejte se, jakou má Vaše srdce barvu, je čisté nebo zašedlé, je zdravé či zkroucené, přikrčené, scvrklé? Jaké pocity máte, když na něj hledíte? Pozorujte stav svého srdce s láskou. Pokud cítíte, že není v pořádku, že je plné stínů, představujte si, jak plamínek svíčky spaluje všechno špatné. Všechny křivdy a zrady, které se Vám v životě přihodily, všechen žal, bolest a smutek, který jste kdy pociťovali, zůstaly ve Vašem srdci a pokryly ho nánosem, kvůli kterému se Vaše srdce nemůže otevřít a volně dýchat. Očistěte ho. Vše, co ve svém srdci nechcete nechte shořet v plamenech, odpusťte těm, kdo Vám ublížili, nezanášejte své srdce zlobou a touhou po pomstě. Odpusťe všem i sami sobě, neb všichni jsme lidé nevědomí a mnohdy nevíme, co činíme. Pokud stále cítíte zlobu, vzpomeňte na svoje chyby, vzpomeňte na ty, kterým jste sami ublížili, pochopte, že všichni děláme chyby, ze kterých se musíme poučit. Otevřete své srdce a důvěřujte, že si zasloužíte dobré vztahy, přátelství i  lásku. Meditujte a důvěřujte.

Pokud máte zájem zabývat se blíže tématy úzce souvisejícími s polodrahokamem růženínem, nebo jen hledáte vhodný dárek, který by jste připojili k této svíčce, klikněte zde na slovo Růženín a vyberte si některý z tamblovaných kamenů, růženínových šperků, věšteckých kyvadel či run.

Máte -li zájem dozvědět se podrobnější informace o nauce Feng Shui, klikněte na heslo v našem slovníku - Feng Shui, zároveň, pro lepší pochopení tohoto učení, Vám doporučujeme ještě vstřebat něco informací o základním principu, na kterém je učení Feng Shui postaveno, principu Jin - Jang. Stačí kliknout zde na heslo Jin Jang.

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky