Svíčka s energií kamene Tyrkys, 6 x 10 cm

Svíčka s energií kamene Tyrkys, 6 x 10 cm

Kód: CAP-TYR6/10
Svíčka s energií polodrahokamu tyrkysu je zdobena nálepkou mandaly, nad jejímž motivem můžete meditovat. Meditace s touto svíčkou zažene špatnou náladu a stres, naplní Vás klidem. Povzbudí vaši fantazii a chuť experimentovat.
Poslední kusy na skladě!
89 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Svíčka s energií kamene Tyrkys, 6 x 10 cm

Svíčka v uklidňující barvě tyrkysu je zdobena nálepkou mandaly, nad jejímž motivem můžete meditovat. Meditace s touto svíčkou zažene špatnou náladu a stres, naplní Vás klidem, povzbudí Vaši intuici, rozproudí Vaši fantazii a chuť experimentovat a tvořit.

Malá krystalická svíčka s mandalou Tyrkysu je vyrobena ručně ze 100% čistého palmového vosku. Svíčka není parfémovaná, takže nehrozí podráždění dýchacích cest u dětí, osob cilivých či alergických. Svíčka hoří klidným plamenem bez kouře, při hoření vzniká výrazné světlo.

Pokud máte zájem zabývat se blíže tématy úzce souvisejícími s polodrahokamem tyrkysem, nebo jen hledáte vhodný dárek, který by jste připojili k této svíčce, klikněte zde na slovo Tyrkys a vyberte si některý z tamblovaných kamenů, šperků a dalších výrobků.

 

Doba hoření svíčky
25 hod

Výška x průměr svíčky
10 x 6 cm

Hmotnost svíčky
285 g

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky