Svíčka s energií kamene Růženín, 6 x 10 cm

Svíčka s energií kamene Růženín, 6 x 10 cm

Kód: CAP-RŮŽE6/10
Tato svíčka Vám pomůže léčit citová zranění Vašeho srdce. Zapalte ji a nechejte shořet v plamenech všechny zrady a křivdy, jež druzí napáchali vlivem své něvědomosti, odpusťte jim. Vaše srdce musí být očištěno, aby znovu pocítilo lásku.
Připraveno k odeslání
89 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Svíčka s energií kamene Růženín, 6 x 10 cm

Nádherná malá krystalická svíčka s růžovou mandalou je vyrobena ručně ze 100% čistého palmového vosku. Svíčka není parfémovaná, takže nehrozí podráždění dýchacích cest u dětí, osob cilivých či alergických. Svíčka hoří klidným plamenem bez kouře, při hoření vzniká výrazné světlo.

Meditace o odpuštění
Svíčka v něžné barvě polodrahokamu růženínu je zdobena nálepkou mandaly, nad jejímž motivem můžete meditovat. Meditace s touto svíčkou posílí kvality Vašeho srdce. Otevřete své srdce a nechejte se léčit uklidňujícím svitem plamene svíčky. Všechny křivdy a zrady, které se Vám v životě přihodily, nechte shořet v plamenech, odpusťte těm, kdo Vám ublížili, nezanášejte své srdce zlobou a touhou po pomstě. Odpusťe všem, neb všichni jsme lidé nevědomí a mnohdy nevíme, co činíme. Otevřete své srdce a důvěřujte, že si zasloužíte dobré vztahy, přátelství i  lásku. Meditujte a důvěřujte.

Pokud máte zájem zabývat se blíže tématy úzce souvisejícími s polodrahokamem růženínem, nebo jen hledáte vhodný dárek, který by jste připojili k této svíčce, klikněte zde na slovo Růženín a vyberte si některý z tamblovaných kamenů, růženínových šperků, věšteckých kyvadel či run.

Doba hoření svíčky
25 hod

Výška x průměr svíčky
10 x 6 cm

Hmotnost svíčky
285 g

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky