Fantasy šperky

Svíčka s energií kamene Růženín, 6 x 10 cm

Svíčka s energií kamene Růženín, 6 x 10 cm

Kód: CAP-RŮŽE6/10
Tato svíčka Vám pomůže léčit citová zranění Vašeho srdce. Zapalte ji a nechejte shořet v plamenech všechny zrady a křivdy, jež druzí napáchali vlivem své něvědomosti, odpusťte jim. Vaše srdce musí být očištěno, aby znovu pocítilo lásku.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
89 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Svíčka s energií kamene Růženín, 6 x 10 cm

Nádherná malá krystalická svíčka s růžovou mandalou je vyrobena ručně ze 100% čistého palmového vosku. Svíčka není parfémovaná, takže nehrozí podráždění dýchacích cest u dětí, osob cilivých či alergických. Svíčka hoří klidným plamenem bez kouře, při hoření vzniká výrazné světlo.

Meditace o odpuštění
Svíčka v něžné barvě polodrahokamu růženínu je zdobena nálepkou mandaly, nad jejímž motivem můžete meditovat. Meditace s touto svíčkou posílí kvality Vašeho srdce. Otevřete své srdce a nechejte se léčit uklidňujícím svitem plamene svíčky. Všechny křivdy a zrady, které se Vám v životě přihodily, nechte shořet v plamenech, odpusťte těm, kdo Vám ublížili, nezanášejte své srdce zlobou a touhou po pomstě. Odpusťe všem, neb všichni jsme lidé nevědomí a mnohdy nevíme, co činíme. Otevřete své srdce a důvěřujte, že si zasloužíte dobré vztahy, přátelství i  lásku. Meditujte a důvěřujte.

Pokud máte zájem zabývat se blíže tématy úzce souvisejícími s polodrahokamem růženínem, nebo jen hledáte vhodný dárek, který by jste připojili k této svíčce, klikněte zde na slovo Růženín a vyberte si některý z tamblovaných kamenů, růženínových šperků, věšteckých kyvadel či run.

Doba hoření svíčky
25 hod

Výška x průměr svíčky
10 x 6 cm

Hmotnost svíčky
285 g

LP

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky