Podívejte se do kategorie Andělé

Svíčka s energií kamene Lapis Lazuli, 6 x 10 cm

Svíčka s energií kamene Lapis Lazuli, 6 x 10 cm

Kód: CAP-LAPIS6/10
Tichý a příjemný společník při chvílích relaxace a rozjímání. Tato svíčka má úžasnou schopnost navodit atmosféru klidu, harmonie a míru. Taktéž je dobrá pro meditace za rozšíření Vědomí, napojení se ne vesmír a zlepšení intuitivních schopností.
Připraveno k odeslání
89 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Svíčka s energií kamene Lapis Lazuli, 6 x 10 cm

Nádherná malá krystalická svíčka s mandalou Lapis Lazuli je vyrobena ručně ze 100% čistého palmového vosku. Svíčka není parfémovaná, takže nehrozí podráždění dýchacích cest u dětí, osob cilivých či alergických. Svíčka hoří klidným plamenem bez kouře, při hoření vzniká výrazné světlo.

Tato tmavě modrá svíčka je úžasným společníkem při meditacích za rozšíření Vědomí. Zprostředkovává člověku poklidnou atmosféru, až se zdá, jakoby jste se ocitli uprostřed samotného Vesmíru. Při meditaci se kultivuje energie Třetího oka, usnadňuje se napojení na energii Vesmíru, energii Zdroje, zesilují se intuitivní schopnosti. Pokud však toužíte pouze po klidu, tato svíčka bude skvělým němým společníkem při Vaší relaxaci a tichém rozjímání.

Pokud máte zájem zabývat se blíže tématy úzce souvisejícími s polodrahokamem lapis lazuli, nebo jen hledáte vhodný dárek, který by jste připojili k této svíčce, klikněte zde na slovo Lapis lazuli a vyberte si některý z tamblovaných kamenů, šperků či věšteckých kyvadel a pyramid.

Doba hoření svíčky
25 hod

Výška x průměr svíčky
10 x 6 cm

Hmotnost svíčky
285 g

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky