Svíčka s energií kamene Křišťál, 6 x 10 cm

Svíčka s energií kamene Křišťál, 6 x 10 cm

Kód: CAP-KŘIŠ6/10
Krásná, čistá, magická svíčka s energií křišťálu je výborná jak pro meditace a magické rituály, tak pro harmonizaci a čištění prostoru.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
89 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Svíčka s energií kamene Křišťál, 6 x 10 cm

Malá krystalická svíčka s mandalou Křišťálu je vyrobena ručně ze 100% čistého palmového vosku. Svíčka není parfémovaná, takže nehrozí podráždění dýchacích cest u dětí, osob cilivých či alergických. Svíčka hoří klidným plamenem bez kouře, při hoření vzniká výrazné světlo.

Křišťál je polodrahokam, v němž se snoubí světlo Měsíce i Slunce, vyniká svou univerzální léčivou energií, proto vždy byl, je a bude používán šamany, věštci, léčiteli a spiritisty po celém světě. Bílá svíčka s energií křišťálu je obzvláště vhodná pro čištění prostoru, protože pohlcuje, kumuluje, transformuje a harmonizuje veškeré energie (negativní i pozitivní) v místnosti. Velmi dobrá je i pro meditace a magické účely.

Pokud máte zájem zabývat se blíže tématy úzce souvisejícími s polodrahokamem křišťálem, nebo jen hledáte vhodný dárek, který by jste připojili k této svíčce, klikněte zde na slovo Křišťál a vyberte si některý z velkého množství tamblovaných kamenů, šperků či věšteckých kyvadel a pyramid.

Doba hoření svíčky
25 hod

Výška x průměr svíčky
10 x 6 cm

Hmotnost svíčky
285 g

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky