Svíčka Panna Marie

Svíčka Panna Marie

Kód: SoD-900605
Nejmilovanější panenka Marie představuje všeobjímající lásku a je nebeskou maminkou nás všech.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
177 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Svíčka Panna Marie

Duchovní svíčka s panenkou Marií vytváří pohodovou a klidnou atmosféru, navíc je nesmírně dekorativní.

Panna Marie
Ve městě Nazaretu žil v lásce Jáchym se svojí manželkou Annou. Jednoho dne se zjevil zářicí anděl a oznámil jim, že Anna porodí dcerušku, která bude nositelkou jména Maria. Marii bylo předurčeno porodit syna Nejvyššího - Ježíše.

Maria žila v chrámě a jak legenda vypráví, o jednom svátku se rozezněl celým chrámem hlas… "Ať všichni svobodní muži z Davidova rodu přistoupí k oltáři s ratolestí v ruce, a ten, kterému ratolest rozkvete se stane manželem Marie". Josefovi ratolest nejen vykvetla, ale na jejím vrcholku se usadila bílá holubička Ducha svatého. A tak se stalo a Maria byla zasnoubena Josefovi a vrátila se z chrámu zpět do Nazaretu ke svým rodičům.

Jednoho dne se jí zjevil archanděl Gabriel a vysvětlil jí, že z vůle Boží porodí syna a dá mu jméno Ježíš…A to také řekl Josefovi, který si vzal Marii k sobě do domu.

Po ukřižování Ježíše žila Maria osaměle a stále s láskou vzpomínala na svého syna. Uplynulo dvanáct let, když se zjevil před Marií anděl s palmovou ratolestí, aby jí oznámil, že ve třech dnech opustí tento svět. Maria měla jedno velké přání, a to, aby mohla ještě spatřit Jana, kterého přijala za vlastního syna a i ostatní apoštoly. Její přání se vyplnilo a apoštolové byli zázračnou mocí přeneseni před Mariin dům. Poté se nebesa otevřela a její dušička opustila tělo, aby v lásce vzlétla do synovy náruče. Po třech dnech se zjevil Kristus, doprovázený archandělem Michaelem v údolí, zvaném Josafat. Zavolal na maminku jménem a ona pak vyšla z hrobu a na obláčku andělů vzlétla do nebes. 

Rozměr
výška 14 cm
váha přibližně 240 gramů

Je vyrobena ze 100% parafínu, svíčka hoří až 62 hodin.

MM a LP

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky