Svíčka Měsíční Paní

Svíčka Měsíční Paní

Kód: SoD-900594
Ukážu Vám, že všechno v životě je zázrak, plný tajemství, krásy a lásky. Celý vesmír je zázrak - i Vy.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
177 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Svíčka Měsíční Paní
Překrásná svíčka s Měsíční paní pro harmonizaci a posílení ženského principu a tvořivosti v nás.
 
Měsíční Paní, Bohyně, byla uctívána především ve starověkých kulturách, ještě před tím, než se začala upřednostňovat mužská božstva. Uctívání Bohyní - tedy ženského milujícího, pečujícího a tvořivého principu, bylo zatlačeno do pozadí a mnohdy dokonce očerňováno jako čarodějnictví. Monáda se dostala do nerovnováhy, přehršel mužského pronikajícího principu bez akceptace ženské složky, způsobil agresivitu, boj o moc, násilí. 

Nyní však nadešel čas návratu k rovnováze. Mužská energie (Jang) bez ženské složky (Jin) je destruktivní. Jistě všichni známe čínský symbol duality - monádu Jin Jang. Ta zobrazuje dualitu všech věcí - všeho, co existuje zde na Zemi. Rovnováha svou pólů - dvou složek Jin a Jang (ženského a mužského principu) je jedinou cestou k uzdravení a celistvosti. Není možné pokoušet se jednu ze dvou složek potlačovat či se dokonce snažit se jí zbavit. Jedna bez druhé totiž nemohou být a dřívě či později dojde k nemoci a ke zhroucení.
 
Uctěme tedy naši Matku Bohyni (ať již je to keltská Trojjediná Bohyně, egyptská bohyně Isis, Artemis, Diana či Ceres, Gaia, Vesta, Freya či Friga nebo Marie...). Ženské Bohyně nalezneme napříč všemi náboženstvími, jedná se o tentýž samý mateřský princip, princip ženství. Uctěme ženskou energii v nás samotných, vydejme se na cestu k nalezení celistvosti, jak vnitřní, tak vnější.
 
Svíčka měří 14 cm a váží přibližně 240 gramů. Svíčka je vyrobena  ze 100% parafínu.
Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky