Svíčka Archanděl Gabriel mistrovská

Svíčka Archanděl Gabriel mistrovská

Kód: IMP-0207
Bez ohledu na vaše vyznání vámi neustále proudí Boží síla. Gabriel vám může pomoci směle se na ni napojit.
Výrobce: Impala
Připraveno k odeslání
181 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Svíčka Archanděl Gabriel mistrovská

Vysokovibrační Archandělské mistrovské svíce jsou vyrobeny z kvalitního, bílého, zdravotně nezávadného parafinu, s použitím přírodního knotu. Archandělské svíčky jsou provoněny přírodními silicemi a máčeny ve speciálních pastelově zbarvených polevách. Díky stříbřito-zlatým, ručně vškrábaným částečkám do povrchu svíčky dochází při jejím odhořívání k propojení vysokovibračních energií a Vašeho prostoru, kde svíčku zapalujete.

Ka každé svíčce najdete i jméno Archanděla, jehož energii je svíčka zasvěcena. Archandělské mistrovské svíce jsou baleny v celofánu.

Archanděl Gabriel - mistrovská svíčka

  • vnitřní ženství
  • pocity méněcennosti
  • sebeláska
  • sebepřijetí

Archanděl Gabriel - Boží posel a zvěstovatel
Jméno archanděla Gabriel v překladu znamená „Boží síla“. Tento archanděl má svůj původ v judaismu (jeho atributy jsou atributy oheň, zlato, stříbro a měsíc), ze kterého byl převzat křesťanstvím (jeho atributem je lilie), i když evangelíky není uznáván. Gabriel je znám i v islámu. Gabriel (který je ženského pohlaví), je andělem, jenž přinesl zprávu Alžbětě a Marii, že se jim narodí syn Jan Křtitel a Ježíš Nazaretský. Byl to rovněž archanděl Gabriel, kdo nadiktoval Mohammedovi duchovní text islámu - Korán. V důsledku toho vešel Gabriel ve známost jako andělský posel. 

Archanděl Gabriel a probíhající transformace
Archanděl GabrielEnergie archanděla Gabriela, jehož energie je podobna energii Matky Marie, odpovídá uskutečnění ženské části bytosti a vychází ze srdce, ze kterého stoupá směrem vzhůru. Tento archanděl je v klasické hierarchii, jako jediný ze vznešených sedmi archandělů, jednoznačně zažívaný jako ženská bytost. Archanděl Gabriel je andělem zvěstování, jenž nás spojuje svým sněhobílým světlem s nebeskou milostí. Archanděl Gabriel je ten z archandělů, jehož vliv na Zemi v poslední době neustále roste. Je to právě Gabriel, kdo nás provádí probíhající transformací, transformací, která zvyšuje frekvenci pozemské úrovně. Gabriel je tím, kdo je naším průvodcem při vzestupu našich duší, vede nás na naší cestě ke světlu Boží milosti. Když otevíráme své srdce nebeské milosti, zbavujeme se zátěže minulosti (karmy), rozpouští se všechny bloky, strach a svazující představy, naučíme se odpouštět. Pokud otevřeme svá srdce, vstoupí do něj boží milost, která koná zázraky. Jsme svobodni. Pochopíme, že představa trestajícího Boha je mylná, neboť žádný takový Bůh neexistuje, existuje jen Boží milost, energie nejčistší lásky, před níž není nikdo ničím vinen, a všichni jsou si rovni.

Archanděl Gabriel nás vyzývá
Otevřete svá srdce a nechejte do nich proniknout Boží milost. Otevřete svá srdce, srdce, ve kterých se nahromadily zlostné emoce, jedy, zoufalství, smutky, strachy. To ony vás blokují, to ony stojí v cestě vašemu štěstí, na které však máte právo, protože jste součástí Boha. Přijměte nynější stav svého srdce, neklaďte tomu odpor, otevřete své srdce takové, jaké je a vystavte ho paprskům Boží milosti. Nechejte se osvobodit. Pokud toto léčení podstupujete, možná se rozpláčete, nebo pocítíte fyzickou nevolnost, či bolesti v různých částech těla. Přijměte je, nepotlačujte je, protože takto se vaše tělo čistí. Když začne energie archanděla Gabriela proudit ze srdce vzhůru, začnou se odhalovat ženské části naší bytosti. Rozvíjíme obětavost a pokoru, odpouštíme sobě a ostatním, akceptujeme, že se věci dějí tak, jak se dějí, a přijímáme Boží sílu, která se rodí z mateřské lásky.
 

Archanděl Gabriel a cesta za světlem Boží Milosti

Poselství Archanděla Gabriela
"Já jsem dokonalá světelná bytost. Mým poselstvím je čistá, dávající láska. Já jsem Gabriel, křišťálově bílý světelný paprsek Boží, s nímž byla vyslána Marie, aby byla dokonalou mateřskou láskou na Zemi. Ptáte se sami sebe znovu a znovu, co obnáší slovo "Matka", protože se s ním v tomto období setkáváte na každém kroku. Chci vám říci, že také ženské části Božího Já patří respekt a úcta. Tak je situace vaší Matky Země reflexí vašeho zacházení s Boží ženskou bytostí ve vás samotných a ve všem. Musíte poznat, že Matka a Otec jsou jedno. Od zjevení Marie působíme společně na osvobození hmoty, která není ničím jiným, než částí Boží Matky. Bez tohoto poznání se ve vás nemůže zrodit žádné Kristovo vědomí. Syn Boží byl zrozen ze svaté Matky. To je symbolem pro zrození vašeho vyššího já; zrození ze splynutí Otce a Matky, Ducha a hmoty.

Já, archanděl Gabriel, vládnu na Zemi také skrze odliv a příliv. Manifestuji se měsíčním Světlem a přivádím k dvoupaprsku.
Miluji vás silou Boží."

LP

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky