Svíčka archanděl Ariel oblouk 8 x 20 cm

Svíčka archanděl Ariel oblouk 8 x 20 cm

Kód: IMP-0309x
Ariel vám pomáhá přivolat jakoukoli pomoc potřebnou pro vaše životní poslání.
Výrobce: Impala
Připraveno k odeslání
179 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Svíčka archanděl Ariel oblouk 8 x 20 cm

Archanděl Ariel - mistr ve zhmotňování
Archanděl Ariel se zabývá Božskou magií, což je okamžité zhmotňování nejvyšší vůle.

Archanděl Ariel vám pomáhá přivolat jakoukoli pomoc, potřebnou pro vaše životní poslání. Vězte, že výskyt zázraků v této oblasti je normální a „posvěcený“. Ariel miluje všechny živé bytosti a ochotně jim pomáhá. Archanděl Ariel je mistrem ve zhmotňování a obzvláště podporuje léčitele, učiele a sociální pracovníky. Velmi se zajímá o ekologii a úzce spolupracuje s přírodními anděly při ochraně a léčení živočichů – zejména ptáků, zvířat a ryb žijících ve vodě nebo v její blízkosti.

Jedním ze způsobů, jak s Arielem pracovat, je zapojit se do ochrany životního prostředí – ať už budete sbírat odpadky v okolí jezera, potoka nebo na mořské pláži, věnujete čas nebo peníze na řešení nějakého ekologického problému, nebo začnete používat čistící prostředky nezatěžující životní prostředí.

Arielova aura má světle růžový odstín a pokud nosíte nebo držíte v ruce růženín, bude vaše srdce ještě otevřenější Arielově nádherné lásce. Požádejte ho o cokoli, co potřebujete, a on vás za tím dovede.

Arielovo jméno znamená „Lev Boží“ a vypovídá o jeho vlastnostech, k nimž patří bojovnost, odvaha, schopnost soustředění a elegantní pohyby.

Možná si ve svém okolí všimnete obrázků lvů nebo lvic, je to signál, že Ariel je nablízku. Dovolte mu, aby vám dodal sebevědomí a odvahu.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky