Svícen na čajovou svíčku - Ametyst drúza

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
827 Kč
Kód: BL-AS1
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Nádherný svícen na čajovou svíčku je vyroben z drúzy ametystu. Svícen se skvěle hodí do každé pracovny, knihovny, studovny a do všech míst, kde se věnujete studiu, meditacím, duchovním či kreativním činnostem. Drúzy ametystu disponují silnými duchovními vibracemi, podporující zaměření člověka na duchovní růst a spiritualitu. Ametyst rozšiřuje vnímání člověka, posiluje a upevňuje propojení Duše - Mysl - Universum. Ametyst je vynikající kámen pro duchovní, duševní, intelektuální i uměleckou práci. Kromě tohoto využití lze drúzu použít i pro dobíjení jiných kamenů.

Svícen je vyroben z drúzy ametystu, ve které je vyvrtaný otvor na čajovou svíčku (průměr 4 cm), na spodní straně je připevněna podložka z textílie. Na této kartě je k dispozici mix ametystových svícnů, každý kousek je originální (viz foto). Uvedené parametry jsou především orientační. Svícen dodáváme bez čajové svíčky.

Upozornění
Zapálenou čajovou svíčku opatrně vložte do nitra svícnu a nechte hořet. 

Materiál
drúza ametystu
 
Délka x výška x šířka (cca)
15 x 6 x 10 cm
 
Hmotnost
1100 - 1400 g

Ametyst - mystický kámen vysokých spirituálních vibrací
Ametyst je tradičním mystickým kamenem s vysokými spirituálními vibracemi a silnou očistnou a léčivou mocí, je přiřazen sedmé korunní čakře (Sahasrára). Ametyst napomáhá přijímání nových myšlenek a příznivě působí na schopnost rozhodování, protože posiluje zdravé racionální uvažování a umožňuje i duchovní vhled. Zároveň podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Ametyst zklidňuje, sjednocuje, zlepšuje kognitivní funkce mozku a paměť, pomáhá zpracovat a rušit veškeré negativní emoce (strach, vztek, obavy a zloba, lítost, smutek) a také napomáhá vyrovnání se se ztrátou.Tento fialový polodrahokam brání člověka proti psychickým útokům, neboť energii agresivity proměňuje v energii lásky. Energie ametystu tiší mysl a zlepšuje soustředění, přispívá k dosažení rozšířených stavů vědomí a otevírá brány do jiných realit, než je ta naše, takže se často používá při meditacích i věštění. Vibrace tohoto oblíbeného polodrahokamu pomáhá překonat závislosti a bloky, podporuje střízlivost, proto je také oblíbeným kamenem kněží a králů. Vibrace tohoto mocného kamene posilují jak zdravé racionální uvažování, tak rozvoj intuice a duchovního vhledu. Na nejjemnější úrovni udržuje ametyst rovnováhu mezi tělesným, duševním a emocionálním tělem a současně zajišťuje jejich propojení.

Vibrace fialové barvy
Kromě vibrací samotného kamene je dobré vzít v potaz i působení samotné barvy. Fialová barva v sobě spojuje ohnivou energii barvy červené s mírnou a chladivou energií barvy modré. Fialová barva je spojením dvou protikladů (pozemské a nadpozemské energie) v jeden harmonický celek a dotýká se témat jako je rovnováha, spiritualita, spojení s Univerzem, osvícení, duchovno, kosmická setkání...

Ametyst a léčení
Ametyst čistí krev, posiluje imunitu, vylučovací orgány, zmírňuje bolesti hlavy, pomáhá při poruchách sluchu, uvolňuje napětí. Ametyst také podněcuje produkci hormonů, vylaďuje systém žláz s vnitřní sekrecí a metabolismus, dokáže ulevit od tělesné, citové a duševní bolesti nebo od stresu, léčí žaludek, dýchací systém, pozitivně působí na kožní choroby a otoky. Ametyst udržuje rovnováhu mezi tělesným, duševním a emocionálním tělem a současně zajišťuje jejich propojení. Čistí auru a proměňuje negativní energie. Podporuje činnost krční a korunní čakry. Poslouží lidem, jejichž fyzická existence se chýlí ke konci. Ametyst dokáže stabilizovat duševní stav, ale nedoporučuje se lidem trpícím paranoiou nebo schizofrenií.

Facebook komentáře

Štítky