Sušené byliny sáček - Šípek plod 100 g

Sušené byliny sáček - Šípek plod 100 g

Kód: BM-SIP-P-100
Vitamín C je zcela zásadní pro náš imunitní systém, pro celkovou kondici všech orgánů. Čaj ze šípků se proto hojně využívá jako prevence a v chřipkovém období, při nachlazení.
Připraveno k odeslání
52 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Sušené byliny sáček - Šípek plod 100 g

Šípek (Růže šípková, Rosa canina) je keř, který může dosahovat výšky až 3 metry, roste hojně na slunných stanovištích po celé Evropě. Plody tohoto keře, šípky, jsou jedním z nejvýznamnějších zdrojů vitamínu C. Šípkový keř je hojně rozšířen po celé Evropě, kvete v červnu a počátkem července a s pozdním létem - v září se na něm objevují malé červené plody, bohaté na živiny. Sbírají se po prvních mrazech. Vitamín C, jak všichni dobře víme, je zcela zásadní pro náš imunitní systém, pro celkovou kondici všech orgánů. Čaj ze šípků se proto hojně využívá jako prevence a v chřipkovém období, při nachlazení. Uvádí se, že 100 g šípku obsahuje 200 mg vitamínu C. Akutní nedostatek vitamínu C může být přičinou mnoha zdravotních potíží. Čaj z šípků je velice vhodný ke každodennímu pití, také pro děti, těhotné i kojící ženy.


Upozornění
Ode dne 14. 12. 2012 vstoupilo v platnost nařízení Evropské komise č. 432/2012, podle kterého není možné uvádět vliv potravin a většiny jejich složek na lidské zdraví, bez předchozího schválení samotnou EU, které proběhne na základě jejich vlastních klinických testů. Z tohoto důvodu jsme tyto informace z našeho webu odstranili a ponechali jen schválená tvrzení. 

Děkujeme za pochopení.


Literární prameny

Složení
Šípek sušený plod

Obsah
100 g

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky