Šungit tamblovaný mix XXL

Připraveno k odeslání
98 Kč
Kód: BL-SUTKXXL
Kategorie: Tamblované kameny
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Nacházíte se na kartě mixu velkých tamblovaných šungitů z ruského naleziště. Velikost jednotlivých kamenů je cca 3,5 x 4 cm, hmotnost je v rozmezí od 30 - 38 g.

Každý šungit je svým vzhledem naprostý originál, Matka Příroda tvoří pouze originály smiley, takže fotografie šungitů slouží především pro ilustraci. V případě Vaší objednávky Vám vybereme unikátní kousek z těch, které jsou právě skladem. 

Uvedená cena je za 1 kus tamblovaného šungitu.

Co je to šungit?
Šungit je zvláštní a tajemná, 2 miliardy let stará polyminerální uhlíková hornina, jejíž jediné naleziště je v severozápadním Rusku, v oblasti Karélie. Původ a vznik šungitu dodnes není přesně vědecky dokázán, existují i teorie a jeho mimozemském původu. Tato tajemná hornina má schopnost léčit, harmonizovat a odstraňovat účinky geopatogenních a technopatogenních vlivů. Šungit má příznivý vliv na kožní problémy, kvalitu vlasů, imunitu, alergické projevy, odřeniny,  popáleniny, rány,  projevy syndromu chronické únavy, nemoci štítné žlázy... Pokud je tento úžasný kámen denně nošen (například v kapse), odstraňuje veškeré negativní vlivy v našem okolí, harmonizuje, dodává sílu, vitalitu a sebejistotu.

Více informací o léčivém šungitu naleznet v našem slovníku, pod heslem Šungit.

Facebook komentáře

Štítky