Šungit malý, tamblovaný, mix

Šungit malý, tamblovaný, mix

Kód: ARCHIV-MINM-sungit-maly
Rušič patogenních vlivů a elektrosmogu má výrazně pozitivní účinek také na lidské tělo - imunitu, alergie, kůži, vlasy, štítnou žlázu atd.
Prodej skončil, zkuste vyhledat podobný produkt v kategoriích.
99 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Šungit malý, tamblovaný, mix

Šungit - tajemný léčivý kámen z Ruska
Nacházíte se na kartě mixu malých tamblovaných šungitů z ruského naleziště v Karélii. Velikost jednotlivých kamenů se pohybuje v rozmězí od 3,5 - 4,5 cm, hmotnost je v rozmezí od 8 - 12 g.

Každý šungit je svým vzhledem naprostý originál, Matka Příroda tvoří pouze originály smiley, takže fotografie šungitů slouží především pro ilustraci. V případě Vaší objednávky Vám vybereme unikátní kousek z těch, které jsou právě skladem. 

Uvedená cena je za 1 kus tamblovaného šungitu.

Co je to šungit?
Šungit je zvláštní a tajemná, 2 miliardy let stará polyminerální uhlíková hornina, jejíž jediné naleziště je v severozápadním Rusku, v oblasti Karélie. Původ a vznik šungitu dodnes není přesně vědecky dokázán, existují i teorie a jeho mimozemském původu. Tato tajemná hornina má schopnost léčit, harmonizovat a odstraňovat účinky geopatogenních a technopatogenních vlivů. Šungit má příznivý vliv na kožní problémy, kvalitu vlasů, imunitu, alergické projevy, odřeniny,  popáleniny, rány,  projevy syndromu chronické únavy, nemoci štítné žlázy... Pokud je tento úžasný kámen denně nošen (například v kapse), odstraňuje veškeré negativní vlivy v našem okolí, harmonizuje, dodává sílu, vitalitu a sebejistotu.

Více informací o léčivém šungitu naleznet v našem slovníku, pod heslem Šungit.

LP

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.