Šungit - drť 10 - 20 mm, 200 g

Šungit - drť 10 - 20 mm, 200 g

Kód: BL-SUD02
Šungitová drť je určena pro vyčištění a harmonizaci vody. Stačí pár kousků drti ponořit přes noc do skleněné karafy naplněné vodou. Pití takto přečištěné vody má vynikající účinky na zdraví člověka.
Připraveno k odeslání
135 Kč

1 hodnocení
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Šungit - drť 10 - 20 mm, 200 g

Šungit je jediný nerost na Zemi obsahující léčebné fullereny - nový typ molekulární formy uhlíku, ve které jsou molekuly obsahující magické číslo atomu C60. Pro svou zvláštní strukturu mají fullereny řadu jedinečných fyzických a chemických vlastností, včetně léčebných a obranných. Fulleren je nejvýkonnější a dlouho působícím antioxidant a zároveň univerzální sorbent. Jeho schopnosti čistit vodu od škodlivých příměsí se skutečně nic nevyrovná. 

Více informací o léčivém šungitu naleznet v našem slovníku, pod heslem Šungit.

Použití
Šungitovou drť propláchneme a nasypeme do 3 litrové skleněné nádoby a dolejeme běžnou vodou z kohoutku - karafu necháme 24 hodin stát, potom tuto vodu můžeme pít nebo používat na čaj nebo kávu. Už po 1 měsíci každodeního pití této vody pocítíte změnu. Pitím této vody si můžete někdy i snížit vysoký tlak. Šungitová drť vám vydrží cca 3-6 měsíců, potom se sníží její čistící schopnost a je nutno ji vyměnit za novou. Šungitová voda je skvělý, naprosto přírodní nápoj bez jakékoliv chemie, který získáte úpravou běžné vody z vodovodního kohoutku bez složitých procedur a nákladů.  Váha 200g šungitové drti je vhodná pro 2,5 - 3 litry vody, nejlépší je skleněná nádoba.

Balení
200 g

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky