Šumavské Bylinné Kitl 500 ml  - 1
Šumavské Bylinné Kitl 500 ml  - 2
Šumavské Bylinné Kitl 500 ml  - 3
Šumavské Bylinné Kitl 500 ml  - 4
Šumavské Bylinné Kitl 500 ml - 1/4Šumavské Bylinné Kitl 500 ml - 2/4Šumavské Bylinné Kitl 500 ml - 3/4Šumavské Bylinné Kitl 500 ml - 4/4

Šumavské Bylinné Kitl 500 ml

Kód: KI-1402-500 Produktové číslo: 8595251000111
Tradiční žaludeční medicinální víno - digestiv. Ideální pro lepší trávení po dobrém jídle.
Výrobce: Kitl
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
119 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Šumavské Bylinné Kitl 500 ml

Tradiční žaludeční medicinální víno - digestiv, který je vhodný k dobrému jídlu pro lepší trávení. Navazuje na tradici legendárního, desítky let známého Šumavského Bylinného. Výrobek má různé šumavské motivy přední etikety, nicméně obsah láhve je stejný.

Složení
Révové víno červené a 12 léčivých bylin. Technologický postup a směs bylin jsou tajné. Bylinky použité ve víně jsou typické pro pohoří Šumavy. Obsah alkoholu 11%.

Užívání
Hořčiny obsažené v léčivých bylinách podporují dobré trávení. Dávkování po 100 ml po jídle. Nejlépe chutná vychlazený na teplotu 10 - 12°C.

Informace pro diabetiky
Šumavské Bylinné  je možné v omezeném množství užívat diabetiky 1. i 2. typu, musí se ale započítat do denního příjmu energie. Energetická hodnota 100 ml nápoje je 326 kJ / 78 kcal.

Skladování
Uchovávejte v chladu a temnu. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte nejlépe do týdne.

Velikost balení
500 ml


Informace o značce Kitl

Česká firma z Jablonce nad Nisou, mají radi bylinky i víno a proto chtějí dělat nápoje, které léčí, léky, které chutnají. Navazují na tradici medicinálních vín, kterých se v minulosti hojně používalo, avšak dnes jsou téměř zapomenuty. Jan Vokurka, řídící jednatel firmy, pochází z rodu lékařů a lékárníků. Jeho pradědeček Antonín Wellner byl spolumajitelem věhlasné dobrušské firmy Josef Archleb – výrobce léčivých vín a likérů. Jan Vokurka je členem Cechu českých vinařů, což je profesní organizace vinařů z české (ne moravské!) vinařské oblasti.
Jejich patron je pověstný Jan Josef Antonín Eleazar Kittel, slavný lékař a léčitel z pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Za svého života se stal slavným, po smrti legendárním. Pocházel z rozvětvené rodiny s dlouhou ranhojičskou tradicí, lékařem se stal také jeho prvorozený syn Josef Pavel, další čtyři byli ranhojiči a lékárníky. Avšak pouze on nade všechny vynikal. Přijímal pacienty z Vídně, léčil šlechtu v daleké Praze, staral se i o chudé nemocné v širokém okolí Jizerských hor a Krkonoš. Jeho úspěchy, sláva a majetek daly podnět k mnoha faustovským legendám a pověstem.

Další produkty značky Kitl


 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky