Styrax kůra - vykuřovadlo 20 g

Styrax kůra - vykuřovadlo 20 g

Kód: RY-1832
V dávných dobách se styrax těšil velké úctě. Byl významným magickým vykuřovadlem, zasvěceným bohyni Hekaté (bohyně čarodějek, léčitelek, magických schopností).
Připraveno k odeslání
119 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Styrax kůra - vykuřovadlo 20 g

Styrax je vykuřovadlo, které pochází hned z několika druhů ambroňí a styračů rostoucích v Přední Asii. Zpracovává se jak pryskyřice, tak dřevo i kůra těchto stromů, díky čemuž jsou získávány různé sorty styraxu, lišící se barvou, konzistencí i vůní. Vůně styrax krásně zklidňuje a uvolňuje, pomáhá proti nespavosti, zahání noční můry, obavy a strachy, posiluje vědomí sebe sama, mobilizuje ducha a také navozuje něžnou láskyplnou a romantickou náladu (kvůli čemuž se používá i jako milostné magické vykuřovadlo). Styrax uvolňuje citové napětí a zahání negativní myšlenky, podporuje životní sílu. Je přiřazen k elementu vody a planetám Venuše, Měsíc, Merkur.

V dávných dobách se styrax těšil velké úctě. Byl významným magickým vykuřovadlem, zasvěceným bohyni Hekaté (bohyně čarodějek, léčitelek, magických schopností). Styrax se spaloval při magických rituálech, podporoval věštění a vize, násobil spirituální schopnosti. Až jej pocítíte, hned pochopíte, vůně styrax je skutečně záhadná, přímo čarovná.

Vůně
Vůně styrax je sladce balzamická, vanilkovo - skořicová, jemně pryskyřičná, lehce žensky květinová.

Použití
Zvolte kadidelnici, ohnivzdornou misku či nádobu, v níž budete vykuřovat. Uchopte rychlozápalný uhlík do kleští a rozpalte jej tak, aby celý žhnul. Pak jej položte na misku s pískem či na mřížku kadidelnice. Poté nanášejte vykuřovací směs (pro začátek stačí pár zrníček), můžete přidat i další vykuřovadla, sušené byliny, dřeviny, koření, dle vašich preferencí. Po "vyhoření" dávky přidávejte průběžně dle vaší libosti další zrnka. Kadidelnici či nádobu umístěte z dosahu dětí a zvířat, na průběh vykuřování dohlížejte.

Balení 
20 g v sáčku s popisem

Země původu
Turecko

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Broušený pohárek onyx - aragonit 7,5 cm Broušený pohárek onyx - aragonit 7,5 cm Kód: BL-KAT3475
Broušený pohárek z pákistánského onyxu aragonitu je nádherným originálním…
137 Kč
Zlatý tarot - Ciro Marchetti & B. Moore Zlatý tarot - Ciro Marchetti & B. Moore Kód: KOS-ZLATYTAR
Zlatý tarot vás zve do kouzelného světa mýtů, v němž prastaré symboly a…
587 Kč