Stříbrný prsten s Fénixem

Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
789 Kč
Kód: FO-P0-17
Kategorie: Prsteny stříbro
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Krásný, jemně zdobený prstýnek se symbolem věčného života, ptákem Fénixem, je vyroben ze stříbra Ag 999 / 1000. Prsten je rozevírací, tudíž lze jeho velikost upravit. Upozorňujeme, že se jedná o dobře tvárný materiál, který by se mohl přílišným ohýbáním narušit nebo zdeformovat. Upravte si velikost prstenu podle potřeby a dále s průměrem manipulujte opatrně. 

Materiál
stříbro Ag 999/1000

Základní velikost prstenu je 51 (16,3 mm v průměru). Prsten je rozevírací, otevřený, rozměr lze tedy upravit podle potřeby. Pro zjištění vaší velikosti klikněte zde.

Fénix (Phoenix), rudý pták, je symbolem Dobra, lásky, poslem nadcházejícího období Míru. Je také symbolem ohně transformace, vzkříšení a věčného Života. Je vnímán jako symbol života, obnovujícího se smrtí. Když se objeví Fénix, znamená to proměnu. Více o transformačním procesu se dozvíte zde. Fénix je úžasný tvor, uctívaný v mnoha kulturách světa. Je vždy dobrým znamením. Ve starých čínských legendách mu říkali "rudý pták", považovali jej za vyslance nebeského vladyky. Když se Fénix objevil, znamenalo to, že nastává obrat k Dobru, období rozkvětu, lásky a míru. Fénix je v čínské mytologii chápán jako ztělesnění ženské tvořivé podstaty (zatímco ztělesněním mužské je drak). Fénix je znamením tvořivých sil a věčného života, podle legendy na něm létají nesmrtelní.Náš e-shop je registrován puncovním úřadem ČR a má s puncovním úřadem smlouvu o umožnění anonymních kontrolních nákupů při internetovém obchodování. 

 

Facebook komentáře

Štítky