Soška Zlatý Buddha mini  - 1
Soška Zlatý Buddha mini  - 2
Soška Zlatý Buddha mini - 1/2Soška Zlatý Buddha mini - 2/2

Soška Zlatý Buddha mini

Kód: SHA-09020205
Buddha s námi.... tato mini soška Buddhy se s přehledem vejde i do kapsy u kalhot a tak můžete mít tuto osvícenou bytost stále u sebe, kamkoliv se hnete.
Poslední kusy na skladě!
79 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Soška Zlatý Buddha mini
Soška Buddhy v mini provedení je skvělým malým dárkem pro každého. Kovová soška je i přes svou miniaturní velikost celkem precizně vyrobena, a je uzpůsobena tak, aby mohla stát třeba na monitoru počítače (samozřejmě záleží na typu monitoru), nebo kdekoliv poblíž počítače nebo na pracovním stole. Soška Buddhy osvíceného, s dlaněmi v pozici gesta vnitřní rovnováhy, se bez problémů vejde i do kapsy u kalhot, takže ho můžete nosit všude s sebou.

Sedmero hadích hlav, tvořících jakýsi vějíř za Buddhovými zády, je sedm hlav krále Nagů - hadích duchů, který je pánem vodního živlu. Legenda praví, že po čas přívalových děšťů tento hadí král právě tímto způsobem chránil meditujícího Buddhu před nepřízní počasí. Tento způsob vyobrazení Buddhy je velmi oblíbený. Had je v buddhismu vnímán jako posvátný tvor, jehož elementem je voda a doménou životní energie a ochrana.
 
Pokud je pro vás jméno Buddha neznámé, a chcete se o něm dozvědět více, klikněte zde na výraz Buddha a přečtěte si o něm v článku našeho slovníku.
 
Materiál
kov
 
Výška x šířka sošky
3,5 x 2 cm
Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky