Podívejte se do kategorie Andělé

Soška želvy generací

Soška želvy generací

Kód: LOP-229
Pyramida tří zlatých želv je vhodná k dosažení hojnosti, kariéry a úspěchu ve finanční, ale i rodinné oblasti.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
225 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Soška želvy generací

Pyramida tří zlatých želv je vhodná k dosažení hojnosti, kariéry a úspěchu v oblasti dalších finančních aktivit. Skvělé pro podporu rodinné soudržnosti a harmonizaci mezigeneračních vztahů.

Želva je tím nejsilnějším symbolem ochrany (tento symbol v místnosti zastiňuje jiné feng shui symboly) a zároveň tím nejušlechtilejším stvořením, jaké je v tradici feng shui. Také je nositelem neobyčejného štěstí – ze symboliky želvy ve své přítomnosti (želva je také symbolem dlouhověkosti) tak má užitek každý.

Želva by měla být přítomna v severní části místnosti (nebo v severní části domu), protože je strážkyní severu. Severu odpovídá číslo 1, proto je vhodné mít v místnosti právě jen jednu želvu. Také je vhodné mít sošku umístěnu na hezkém přírodním kameni – na takovém, který by ocenila i živá želva.

Máte -li zájem dozvědět se podrobnější informace o nauce Feng Shui, klikněte na heslo v našem slovníku - Feng Shui, zároveň, pro lepší pochopení tohoto učení, Vám doporučujeme ještě vstřebat něco informací o základním principu, na kterém je učení Feng Shui postaveno, principu Jin - Jang. Stačí kliknout zde na heslo Jin Jang.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky