Soška třínohá žába na BA-GUA

Připraveno k odeslání
125 Kč
Kód: LOP-284
Kategorie: Sochy, sošky
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.

Popis

Tato krásná třínohá žába Ba - Gua ve zlatém provedení sedí na osmihranném symbolu Ba gua pokrytém ochrannými trigramy. Tím nám zajišťuje krom hojnosti i bezpečí. Žába má obrovský vliv na peníze a bohatství. Nejlepší je mít trojnohou žábu poblíž vchodových dveří (uvnitř domu!) tak, aby se dívala směrem do domu. Umístění žáby je poměrně důležité, protože symbolizuje tok peněz – ale může to být tok do domu i z domu pryč. Nejlepší je mít trojnohou žábu poblíž vchodových dveří (uvnitř domu!) tak, aby se dívala směrem do interiéru domu. Pokud by se žába "dívala" směrem na dveře, naopak by to znamenalo odliv peněz! Také je vhodné mít třínohou žábu poblíž nějakého nábytku - (kvůli přichycení a uzemnění financí), ne v otevřeném prostoru. Žába nesmí být na toaletě, v koupelně ani v kuchyni – v těchto místech z domu odchází voda a odpady, pokud by žába byla umístěna v takových místech - odcházely by společně s odpady i peníze. 

Žába Ba-Gua má v ústech otvor pro vložení mince (součástí balení). Třínohou žábu Ba-Gua dodáváme v krabičce společně s mincí.

Materiál
odolná pryskyřice

Průměr základny x výška sošky
7 x 6 cm
 

Máte -li zájem dozvědět se podrobnější informace o nauce Feng Shui, klikněte na heslo v našem slovníku - Feng Shui, zároveň, pro lepší pochopení tohoto učení, Vám doporučujeme ještě vstřebat něco informací o základním principu, na kterém je učení Feng Shui postaveno, principu Jin - Jang. Stačí kliknout zde na heslo Jin Jang.

Facebook komentáře

Štítky