Soška třínohá žába na BA-GUA, malá

Soška třínohá žába na BA-GUA, malá

Kód: LOP-0067
Malá třínohá žába Ba - Gua sedící na mincích je oblíbeným feng shui doplňkem pro zajištění hmotného dostatku a především peněz.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
81 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Soška třínohá žába na BA-GUA, malá

Malá třínohá žába Ba - Gua sedící na mincích je oblíbeným feng shui doplňkem pro zajištění hmotného dostatku a především peněz. Žába má obrovský vliv na peníze a bohatství. Nejlepší je mít trojnohou žábu poblíž vchodových dveří (uvnitř domu!) tak, aby se dívala směrem do domu. Umístění žáby je poměrně důležité, protože symbolizuje tok peněz – ale může to být tok do domu i z domu pryč. Nejlepší je mít trojnohou žábu poblíž vchodových dveří (uvnitř domu!) tak, aby se dívala směrem do interiéru domu. Pokud by se žába "dívala" směrem na dveře, naopak by to znamenalo odliv peněz! Také je vhodné mít třínohou žábu poblíž nějakého nábytku - (kvůli přichycení a uzemnění financí), ne v otevřeném prostoru. Žába nesmí být na toaletě, v koupelně ani v kuchyni – v těchto místech z domu odchází voda a odpady, pokud by žába byla umístěna v takových místech - odcházely by společně s odpady i peníze. 

Materiál
odolná pryskyřice

Rozměry sošky
7 x 5,5 x 4 cm
 

Máte -li zájem dozvědět se podrobnější informace o nauce Feng Shui, klikněte na heslo v našem slovníku - Feng Shui, zároveň, pro lepší pochopení tohoto učení, Vám doporučujeme ještě vstřebat něco informací o základním principu, na kterém je učení Feng Shui postaveno, principu Jin - Jang. Stačí kliknout zde na heslo Jin Jang.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky