Podívejte se do kategorie Andělé

Soška Kuan Jin

Soška Kuan Jin

Kód: LOP-6
Bohyně milosrdenství. Označujeme jí jako symbol laskavosti, vlídnosti a vnímavosti k druhým. Je považována za ochránkyni rodiny a dětí, harmonických vztahů a klidného rodinného života.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
155 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Soška Kuan Jin

Kuan Jin je jednou z nejmilovanějších a nejoblíbenějších vý­chodních božstev. Fyzicky a duchovně krásná bohyně milo­srdenství, soucitu a ochrany, jejíž jméno znamená „ta, která vy­slyší modlitby," slyší každou modlitbu, která je jí adresována, a odpoví na ni. Kuan Jin pomáhá lidem otevřít se plně duchovnímu hledání, abychom nabyli hlubokých znalos­tí a osvícení a tak, jako ona, zmenšovali utrpení, smutek, bídu a bolest na tomto světě. Říká se, že pouhé vyslovení jejího jména zaručuje ochranu před veškerým zlem.

Kuan Jin je často nazývána „Panna Marie východu," protože představuje v náboženství buddhismu ženské božstvo a jeho energii, podobně jako Panna Marie vyzařuje láskyplnou ženskou energii v křesťanství. Kuan Jin nás učí životu v nevinnosti, klade velký důraz na zmenšování utrpení ve světě a dbá na to, aby nenarůstalo. Jakmile se objeví ve vaší blízkosti, můžete vidět čer­venou barvu, například v podobě červených jisker světla nebo červeného oparu, který se náhle z ničeho objeví.

Říká: „Zde jsou mé posvátné instrukce: zaprvé, chovejte se k sobě milosrdně. Nirvána se odhalí jen pod lehkými doteky. Natáhněte se a sáhněte po velikosti, ale vždy s jemným přístupem. Nevyhledávejte příležitosti, ale nechte je, ať k vám přijdou samy jako lotosový květ, který pluje v mír­ném vánku po vodě. Pokoušejte se, ale nespěchejte, a těšte se z procesu, do kterého jste se pustila. Mějte na vědomí, že každý krok na cestě je veselým večírkem - oslavou pohybu, který je sám o sobě zázrakem.

Važte si božství v sobě, které má v nitru každý. Neplísněte se za své chyby a omyly, ale vysmívejte se jim a poučujte se z nich. Vedete si, mé milé dítě, dobře - dokonce víc než dobře.

Kdybych vám měla říci pár moudrých slov, pak to, že nejlepší vtělení na této rovině Země jsou soucitná jako já. Přestanou se stydět a cítit trapně a dosáhnou tohoto pochopení, a to nikoliv jen pro "dobré" části jich samých a ostatních, ale pro všechny podél jejich cesty - a to je dobře, věřte mi. A čím dříve zjistíte tuto věčnou pravdu, tím rychleji k vám bude cválat štěstí jako divocí koně s okřídlenými kopyty. Věřte mi, je to pravda.

Moudrost přichází z klidného sezení a naslouchání, nikoliv ze spěchu a ze snahy být první. Klidnému srdci se dostane lásky a informací snad­něji, než uspěchanému. Udělejte dnes něco prostého: utrhněte květinu a jen si ji bez jakéhokoliv záměru prohlížejte. Buďte prázdná. A otevře­ná. Vězte, že čehokoliv se vám dostane, je dobré, počátek ponaučení - teď i kdykoliv jindy."

Pomáhá:
    * s jasnovidectvím
    * se soucitem
    * s ženským půvabem, krásou a sílou
    * s laskavostí, jemností, přívětivostí, k sobě i k jiným
    * s láskou, s přijímáním a dáváním
    * s milosrdenstvím
    * s hudebními schopnostmi, s jejich vývojem - zvláště zpěvu
    * s ochranou - zvláště žen a dětí
    * s duchovním osvícením a dary
 
INVOKACE

Kuan Jin vždy slyší naše modlitby a odpovídá na ně. K jejímu kontaktování není třeba žádných zvláštních obřadů. Přes srdce se však s ní lépe spojíte, použijete-li květiny. Držte například kvě­tinu, kreslete květiny nebo se dívejte na rozkvétající poupata ně­jaké rostliny. Ti, kteří s ní pracují často a mají s ní užší vztah, čas­to prozpěvují mantru Om Maní Padme Hum, což znamená „Sláva klenotu lotosového květu."

Vhodně umístění pro ni najdete uprostřed obývacího pokoje, v kuchyni, či v blízkosti hlavních vchodových dveřích.

Materiál
odolná pryskyřice

Rozměry
7 x 11 cm

Máte -li zájem dozvědět se podrobnější informace o nauce Feng Shui, klikněte na heslo v našem slovníku - Feng Shui, zároveň, pro lepší pochopení tohoto učení, Vám doporučujeme ještě vstřebat něco informací o základním principu, na kterém je učení Feng Shui postaveno, principu Jin - Jang. Stačí kliknout zde na heslo Jin Jang.

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky