Fantasy šperky

Soška fantasy - Dračí mládě s pokladem, duhový  - 1
Soška fantasy - Dračí mládě s pokladem, duhový  - 2
Soška fantasy - Dračí mládě s pokladem, duhový  - 3
Soška fantasy - Dračí mládě s pokladem, duhový - 1/3Soška fantasy - Dračí mládě s pokladem, duhový - 2/3Soška fantasy - Dračí mládě s pokladem, duhový - 3/3

Soška fantasy - Dračí mládě s pokladem, duhový

Kód: CRYMA-DRG416-D
Tato fantasy soška draka vykazuje ty nejlepší rysy super dárku s duší - kvalitní zpracování, nádherné barvy a důležité poselství, které soška draka přináší.
Připraveno k odeslání
637 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Soška fantasy - Dračí mládě s pokladem, duhový

Nádherná soška dračího mláděte s duhovým zrcadlem, svou nejoblíbenější hračkou, bude skvělým dárkem pro každého milovníka fantasy. Tato fantasy soška vykazuje ty nejlepší rysy super dárku s duší - kvalitní zpracování, nádherné barvy a důležité poselství, které soška draka přináší. 

Upozornění
Tato soška má barvu duhovou, přičemž u každé sošky je poměr barev trošku jiný. Někdy má dráček hlavičku fialovou, jindy více do modra a někdy do zelena. Každý dráček je zkrátka svým způsobem originál a fotografie je hlavně ilustrační. 

Drak - neohrožený vládce sebe samého
Drak je představitelem neomezené vnitřní síly a moci, kterou však dovede používat s rozmyslem a uváženě. Drak nikdy neplýtvá energií na zbytečné a povrchní záležitosti, nehoní se za přeludy, jelikož přesně ví, co je pro něj důležité, a co už ne. Drak se nikdy nevysiluje zbytečnými souboji, dokáže sledovat svět i svoji vlastní existenci z nadhledu, ví zcela přesně, jaký je jeho cíl, a zná způsob jakým ho lze dosáhnout. Díky tomu je jeho život mnohem jednodušší a plný radosti. Taková je skutečná moc a síla draka. 

Zrcadlo ukazuje mnohé věci
Duhové zrcadlo je jeho nejoblíbenější hračkou. S radostí jím míří na bytosti, jež si vybral, a baví se jejich nepochopením. Nyní ho namířil na tebe - nastavil ti zrcadlo, abys i ty nalezl dračí neomezenou sílu a moc ve svém nitru, uvnitř sebe samého. I v tobě je neomezená životní síla, kterou brzdíš svými nevědomými postoji, starými a nefunkčními vzorci myšlení a přesvědčení. Ty sám jsi svou vlastní brzdou. Drak tě prostřednictvím tohoto zrcadla nabádá, aby jsi tyto bloky odhalil, překročil svůj strach ze své vlastní síly a stal se svobodným, tím, kým jsi se zrodil. 

Materiál
pryskyřice - polyresin

Výška x šířka sošky
13 x 16 cm

Průměr duhového zrcadla
3,5 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Kitl Syrob višňový 500 ml Kitl Syrob višňový 500 ml Kód: KI-1662-500
Tento výborný hustý sirup je vyrobený z višňové šťávy a višňové dužniny.…
119 Kč
Kniha Doktor Kittel Kniha Doktor Kittel Kód: KI-1911
Za devatero horami, za devatero řekami, za lesy a loukami, žil byl mocný čaroděj,…
79 Kč
Náhrdelník dumortierit MEGA, kuličky matné 10 mm Náhrdelník dumortierit MEGA, kuličky matné 10 mm Kód: SVK-4111-10
Sebedůvěra, vláda nad svým životem, zodpovědnost, trpělivost, odvaha, klid,…
431 Kč