Soška fantasy - Dračí mládě s pokladem, duhový  - 1
Soška fantasy - Dračí mládě s pokladem, duhový  - 2
Soška fantasy - Dračí mládě s pokladem, duhový  - 3
Soška fantasy - Dračí mládě s pokladem, duhový - 1/3Soška fantasy - Dračí mládě s pokladem, duhový - 2/3Soška fantasy - Dračí mládě s pokladem, duhový - 3/3

Soška fantasy - Dračí mládě s pokladem, duhový

Kód: CRYMA-DRG416-D
Tato fantasy soška draka vykazuje ty nejlepší rysy super dárku s duší - kvalitní zpracování, nádherné barvy a důležité poselství, které soška draka přináší.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
637 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Soška fantasy - Dračí mládě s pokladem, duhový

Nádherná soška dračího mláděte s duhovým zrcadlem, svou nejoblíbenější hračkou, bude skvělým dárkem pro každého milovníka fantasy. Tato fantasy soška vykazuje ty nejlepší rysy super dárku s duší - kvalitní zpracování, nádherné barvy a důležité poselství, které soška draka přináší. 

Upozornění
Tato soška má barvu duhovou, přičemž u každé sošky je poměr barev trošku jiný. Někdy má dráček hlavičku fialovou, jindy více do modra a někdy do zelena. Každý dráček je zkrátka svým způsobem originál a fotografie je hlavně ilustrační. 

Drak - neohrožený vládce sebe samého
Drak je představitelem neomezené vnitřní síly a moci, kterou však dovede používat s rozmyslem a uváženě. Drak nikdy neplýtvá energií na zbytečné a povrchní záležitosti, nehoní se za přeludy, jelikož přesně ví, co je pro něj důležité, a co už ne. Drak se nikdy nevysiluje zbytečnými souboji, dokáže sledovat svět i svoji vlastní existenci z nadhledu, ví zcela přesně, jaký je jeho cíl, a zná způsob jakým ho lze dosáhnout. Díky tomu je jeho život mnohem jednodušší a plný radosti. Taková je skutečná moc a síla draka. 

Zrcadlo ukazuje mnohé věci
Duhové zrcadlo je jeho nejoblíbenější hračkou. S radostí jím míří na bytosti, jež si vybral, a baví se jejich nepochopením. Nyní ho namířil na tebe - nastavil ti zrcadlo, abys i ty nalezl dračí neomezenou sílu a moc ve svém nitru, uvnitř sebe samého. I v tobě je neomezená životní síla, kterou brzdíš svými nevědomými postoji, starými a nefunkčními vzorci myšlení a přesvědčení. Ty sám jsi svou vlastní brzdou. Drak tě prostřednictvím tohoto zrcadla nabádá, aby jsi tyto bloky odhalil, překročil svůj strach ze své vlastní síly a stal se svobodným, tím, kým jsi se zrodil. 

Materiál
pryskyřice - polyresin

Výška x šířka sošky
13 x 16 cm

Průměr duhového zrcadla
3,5 cm

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Kitl Syrob višňový 500 ml Kitl Syrob višňový 500 ml Kód: KI-1662-500
Tento výborný hustý sirup je vyrobený z višňové šťávy a višňové dužniny.…
119 Kč
Náhrdelník dumortierit MEGA, kuličky matné 10 mm Náhrdelník dumortierit MEGA, kuličky matné 10 mm Kód: SVK-4111-10
Sebedůvěra, vláda nad svým životem, zodpovědnost, trpělivost, odvaha, klid,…
431 Kč