Soška Buddha v Lásce

Soška Buddha v Lásce

Kód: LOP-0225
Buddha byl obyčejný člověk, který dosáhl spojení s Duší, Bohem. Stal se Živým, Probuzeným. Buddha je příkladem člověka, který dosáhl plné realizace svého vnitřního potenciálu.
Omlouváme se, toto zboží je vyprodáno. Co nejdříve je doplníme.
329 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Soška Buddha v Lásce

Byl odhodlán nalézt osvobození z utrpení a našel svou Duši. A když spatřil její měkkou zář, ponořil se za ní do těch nejhlubších hlubin svého nitra. Zlatavé světlo se blížilo a on pocítil heboučké paže nekonečné všeobjímající Boží lásky. Stal se průzračným, stal se vánkem, který se svezl jako pírko do měkké náruče své Matky - Duše. Naplněn štěstím, klidem a mírem, rozplýval se v blaženosti. Taková je Boží Láska, pramenící v Duši člověka. Spočinout v ní je opravdové štěstí. Žít ji, žít s ní a skrze ni, znamená být Živý.

Buddha byl obyčejný člověk, který dosáhl spojení s Duší, Bohem, prostřednictvím duchovní praktiky Lotosový květ. Dosáhl stavu osvícení (nirvány, spásy Duše), což znamená, že přesáhl 6 materiálních dimenzí a vstoupil do 7. dimenze. Tam už se energetická struktura člověka mění. Kdo tam jednou vkročil už nikdy nebyl stejný jako dřív. Buddha mohl zůstat, ale vrátil se zpět do světa, aby rozšířil Znalosti o duchovní cestě mezi lidi. Na základě tohoto učení vzniklo náboženství - buddhismus. Duchovní praktika Lotosový květ vede k Duši a probouzí ji. Každý živý člověk může dosáhnout toho, co Buddha. Buddha je živým příkladem toho, že to je možné.

Tato krásná soška symbolizuje blaženost, kterou cítí člověk, když cítí a probouzí svou Duši. Buddha je oblečen velmi jednoduše, nedrží v rukou žádné artefakty, nesedí v žádné speciální pozici, prostě se jen ponořil. Nachází se uvnitř sebe samého, v blízkosti Duše, jež je malou částí samotného Boha. Co víc chtít? K dosažení takového stavu není zapotřebí nic než upřímná touha a láska k Bohu. Žádné pomůcky a žádné rituály člověka k Bohu nepřivedou. To je poselství této sošky. 

Materiál
polyresin

Výška x šířka sošky
20 x 14,5 cm

Soška Buddhy a Feng Shui
Soška Buddhy je v tradici Feng Shui vnímána jako harmonizační prvek, který nastoluje atmosféru klidu a míru. Dle tradice přináší spokojenost a úspěch ve všech oblastech života. Sošku Buddhy postavte do svého obývacího pokoje, kanceláře či pracoviště.

 

Facebook Komentáře
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

Prosím, opište kód:
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Óm dřevěný, pro pověšení na zeď Óm dřevěný, pro pověšení na zeď Kód: SHA-050018
Existuje pouze jediné jsoucno, jsoucí samo o sobě - jediné božství - Óm.
279 Kč
Stojánek na vonné tyčinky, kužely a provázky, mříž Stojánek na vonné tyčinky, kužely a provázky, mříž Kód: SHA-02072800
Tento speciální typ stojánku je uzpůsoben jak pro pálení vonných tyčinek a…
175 Kč
Mandala na sklo - Křišťálové víly - velká Sunseal Mandala na sklo - Křišťálové víly - velká Sunseal Kód: SHA-05032001
Blyštící se krystaly horských křišťálů, obklopené osmi vílími bytostmi -…
129 Kč
Tibetské vonné tyčinky Mt. Everest Ritual Tibetan Tibetské vonné tyčinky Mt. Everest Ritual Tibetan Kód: SHA-02062403
Gokul (bedellium), Lali Guranns (rhododendron - národní květina Nepálu) a Jatamansi…
56 Kč