Soška Buddha v Lásce, barva mahagon

Soška Buddha v Lásce, barva mahagon

Kód: CRYMA-BUD123
Buddha v Lásce, to je Buddha ponořený do svého nitra, kde se nachází jeho Duše.
Připraveno k odeslání
239 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Soška Buddha v Lásce, barva mahagon

Byl odhodlán nalézt osvobození z utrpení a našel svou Duši. A když spatřil její měkkou zář, ponořil se za ní do těch nejhlubších hlubin svého nitra. Zlatavé světlo se blížilo a on pocítil heboučké paže nekonečné všeobjímající Boží lásky. Stal se průzračným, stal se vánkem, který se svezl jako pírko do měkké náruče své Matky - Duše. Naplněn štěstím, klidem a mírem, rozplýval se v blaženosti. Taková je Boží Láska, pramenící v Duši člověka. Spočinout v ní je opravdové štěstí. Žít ji, žít s ní a skrze ni, znamená být Živý.

Buddha byl obyčejný člověk, který dosáhl spojení s Duší, Bohem, prostřednictvím duchovní praktiky Lotosový květ. Dosáhl stavu osvícení (nirvány, spásy Duše), což znamená, že přesáhl 6 materiálních dimenzí a vstoupil do 7. dimenze. Tam už se energetická struktura člověka mění. Kdo tam jednou vkročil už nikdy nebyl stejný jako dřív. Buddha mohl zůstat, ale vrátil se zpět do světa, aby rozšířil Znalosti o duchovní cestě mezi lidi. Na základě tohoto učení vzniklo náboženství - buddhismus. Duchovní praktika Lotosový květ vede k Duši a probouzí ji. Každý živý člověk může dosáhnout toho, co Buddha. Buddha je živým příkladem toho, že to je možné.

Tato krásná soška symbolizuje blaženost, kterou cítí člověk, když cítí a probouzí svou Duši. Buddha je oblečen velmi jednoduše, nedrží v rukou žádné artefakty, nesedí v žádné speciální pozici, prostě se jen ponořil. Nachází se uvnitř sebe samého, v blízkosti Duše, jež je malou částí samotného Boha. Co víc chtít? K dosažení takového stavu není zapotřebí nic než upřímná touha a láska k Bohu. Žádné pomůcky a žádné rituály člověka k Bohu nepřivedou. To je poselství této sošky. 

Materiál
pryskyřice - polyresin

Výška x šířka sošky
13,5 x 11,5 cm
 

Soška Buddhy a Feng Shui
Soška Buddhy je v tradici Feng Shui vnímána jako harmonizační prvek, který nastoluje atmosféru klidu a míru. Dle tradice přináší spokojenost a úspěch ve všech oblastech života. Sošku Buddhy postavte do svého obývacího pokoje, kanceláře či pracoviště.

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Tarot skrytých světů - karty a kniha Tarot skrytých světů - karty a kniha Kód: KOS-WT08B
Tento úžasný nový tarot vytvořený malířkou Stephanií Pui-Mun Law na základě…
499 Kč
Kitl Meducínka 250 ml Kitl Meducínka 250 ml Kód: KI-1501-250
Medicinální sirup pro období chřipek a nachlazení, pro posílení imunity.
109 Kč
NONI - Kick - energie NONI - Kick - energie Kód: GINK-A0190
Jednorázová energetická vzpruha - extrakt z NONI.
39 Kč
LFB Kombinovaná esence koncentrace BIO LFB Kombinovaná esence koncentrace BIO Kód: LFB-KONCEN
Pro ty, co jsou nepozorní, zasnění, roztržití, duchem nepřítomní.
419 Kč