Fantasy šperky

Soška Buddha "Na cestě", 15 cm

Soška Buddha "Na cestě", 15 cm

Kód: SAR-FB120
Soška Buddha "Na cestě" značí určitou fázi jeho duchovního probouzení. V této fázi je zdůrazněno především hluboké ponoření se do nitra, kdy jsou sundány všechny masky člověka a ten se střetává s čistým proudem síly vycházejícím z Duše.
Připraveno k odeslání
421 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Soška Buddha "Na cestě", 15 cm

Soška Buddha "Na cestě" značí určitou fázi jeho duchovního probouzení. Buddha je na duchovní cestě, cestě k poznání nejvyšší Pravdy. V této fázi je zdůrazněno především hluboké ponoření se do nitra, kdy jsou sundány všechny masky člověka a ten se střetává s čistým proudem síly vycházejícím z Duše.

Byl odhodlán nalézt osvobození z utrpení a našel svou Duši. A když spatřil její měkkou zář, ponořil se za ní do těch nejhlubších hlubin svého nitra. Zlatavé světlo se blížilo a on pocítil heboučké paže nekonečné všeobjímající Boží lásky. Stal se průzračným, stal se vánkem, který se svezl jako pírko do měkké náruče své Matky - Duše. Naplněn štěstím, klidem a mírem, rozplýval se v blaženosti. Taková je Boží Láska, pramenící v Duši člověka. Spočinout v ní je opravdové štěstí. Žít ji, žít s ní a skrze ni, znamená být Živý.

Buddha byl obyčejný člověk, který dosáhl spojení s Duší, Bohem, prostřednictvím duchovní praktiky Lotosový květ. Dosáhl stavu osvícení (nirvány, spásy Duše), což znamená, že přesáhl 6 materiálních dimenzí a vstoupil do 7. dimenze. Tam už se energetická struktura člověka mění. Kdo tam jednou vkročil už nikdy nebyl stejný jako dřív. Buddha mohl zůstat, ale vrátil se zpět do světa, aby rozšířil Znalosti o duchovní cestě mezi lidi. Na základě tohoto učení vzniklo náboženství - buddhismus. Duchovní praktika Lotosový květ vede k Duši a probouzí ji. Každý živý člověk může dosáhnout toho, co Buddha. Buddha je živým příkladem toho, že to je možné.

Materiál
polyresin

Výška x šířka sošky
15 x 13 cm

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky Stojí za pozornost
Amulet Slunce Amulet Slunce Kód: DR-OPE56
Slunce, to je život, síla, radost, růst, rozvoj, naděje i pohyb. Tento…
96 Kč
AllatRa AllatRa Kód: KOS-ALLATRA
Stará proroctví na různých kontinentech, v různých dobách a v různých…
493 Kč
Svíčka archanděl Gabriel válec 6 x 20 cm Svíčka archanděl Gabriel válec 6 x 20 cm Kód: IMP-0310
Jméno archanděla Gabriela v překladu znamená „Boží síla“.
181 Kč