Solná lampa na čajovou svíčku 0,7 - 1,2 kg Sleva - 1
Solná lampa na čajovou svíčku 0,7 - 1,2 kg Sleva - 2
Solná lampa na čajovou svíčku 0,7 - 1,2 kg - 1/2Solná lampa na čajovou svíčku 0,7 - 1,2 kg - 2/2

Solná lampa na čajovou svíčku 0,7 - 1,2 kg Sleva

Kód: Sleva-002 Sleva
Solné lampy jsou k dispozici za zlevněnou cenu.
Poslední kusy na skladě!
Sleva 50%
Cena před slevou: 139 Kč
69 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Solná lampa na čajovou svíčku 0,7 - 1,2 kg Sleva

Nacházíte se na kartě zboží, zlevněného z důvodu drobné povrchové estetické vady, nesnižující funkčnost výrobku. Zakoupením berete na vědomí charakter vady či kazu. Zboží nelze reklamovat ani vyměnit.

Důvod slevy
Na této kartě se nachází solná lampa s přírodní prasklinou a ulomenou částí - viz foto 2. Toto naprosto neovlivňuje její funkčnost a žádné další ulomení kusu lampy nehrozí, solný krystal je velice pevný. Lampu prodáváme za zlevněnou cenu.


Solná lampa je vyrobena z krystalické soli, která vznikla před 250 mil. let, když vyschla moře poblíž území Himaláje. Vlivem obsahu železa, manganu, vápníku a jiných přísad jsou solné krystaly různě zabarvené. Foto je tedy ilustrační.

Dodáváme bez svíčky.

Solná lampa - přírodní ionizátor
Příjemné světlo solných lamp přináší pocit pohody a relaxace, blahodárně působí na lidskou psychiku, proto jsou solné lampy tak oblíbené. Solné lampy vyzařují záporně nabité ionty, čímž zlepšují kvalitu prostředí, která je jinak nabita velkým množstvím kladně nabitých iontů (vlivem elektrosmogu a nezdravého životního prostředí). Solná lampa tedy působí jako přírodní ionizátor vzduchu. 

Léčivé působení solných krystalů
Solné krystaly mají blahodárné účinky na dýchací cesty, oběhový systém, zlepšují imunitu organismu, pomáhají i při nejrůznějších druzích alergických projevů, též se používají při léčbě revmatismu.

Doporučení
Solnou lampu používejte pouze v interiérech a nenechávejte v ní hořet svíčku bez dohledu dospělé osoby. Ve chladných či vlhkých prostorách může krystal navlhat, nikdy krystal neomývejte vodou, bude se rozpouštět.

Hmotnost solné lampy je v rozmezí od 0,7 - 1,2 kg.

Země původu
Pákistán

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.