Podívejte se do kategorie Andělé

Socha exclusive mytology - Morrigan - 31 cm  - 1
Socha exclusive mytology - Morrigan - 31 cm  - 2
Socha exclusive mytology - Morrigan - 31 cm  - 3
Socha exclusive mytology - Morrigan - 31 cm - 1/3Socha exclusive mytology - Morrigan - 31 cm - 2/3Socha exclusive mytology - Morrigan - 31 cm - 3/3

Socha exclusive mytology - Morrigan - 31 cm

Kód: NM-G1814E5
Morrigan je bohyní plodnosti, věštby, řek a jezer, bohyní války, osudu a smrti, zjevující se na bitevních polích, (v podobě vrány či krkavce). Morrigany je patronkou kněžek a čarodějek.
Poslední kusy na skladě!
1.963 Kč

Žádné hodnocení.
Líbí se vám tento produkt? Sdílejte jej se svými přáteli.
Socha exclusive mytology - Morrigan - 31 cm

Morrigan (Morrígu, Morrigan, „Velká královna“, „Královna přízraků“) je keltská bohyně z oblasti Irska. Morrigan je bohyní plodnosti, věštby, řek a jezer, bohyní války, osudu a smrti, zjevující se na bitevních polích, (v podobě vrány či krkavce). Morrigany je patronkou kněžek a čarodějek. Panuje na bitevních polích, často doprovázená havrany, chodí v plné zbroji a nosí s sebou kopí. Je spojována i s dalšími válečnými božstvy - Machou, Badb a Nemain.

Tato luxusní socha keltské Bohyně Morrigan je vyrobena z polyresinu a je opatřena dokonalou povrchovou úpravou imitující bronz, včetně cizelování a patiny. Naprosto věrně evokuje dojem originální kovové sochy, včetně značné hmotnosti. Bude skutečně prestižním, exkluzívním doplňkem vašeho interiéru.

Materiál
polyresin

Rozměry (výška x šířka)
31 x 12 cm

Hmotnost sochy
616 g

Facebook Komentáře
Napište váš komentář, názor, zkušenost
Přihlašte se pro napsání komentáře zde
Nikdo ještě nenapsal komentář k tomuto produktu.
Štítky